Zafer FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Zafer FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Zafer FM, Malatya'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının genel yayın içeriği Türk halk müziği ve Türk sanat müziği üzerine kurulmuştur. Aynı zamanda Malatya'da karasal yayına sahip olan Zafer FM en iyi şarkıları radyosunda yayınlamaktadır.

Zafer FM'in karasal yayını Malatya'da olduğundan dolayı en büyük dinleyici kitlesi burada bulunmaktadır. Ancak internet üzerinden sağlanan yayınları sayesinde tüm dünyadan kolaylıkla dinlenebilir. Zafer FM, gün içerisinde yayınladığı ülkemize ait türküler ve sanat müziğiyle en güzel yayınları dinleyicilerine sunmaktadır.


Malatya'nın Sesi; Zafer FM

Zafer FM yayın tarzıyla Malatya'da gönüllere taht kurmuş olan bir radyo kanalıdır. Günümüzde radyoculuk her geçen gün biraz daha önemini kaybetse bile büyük bir disiplin içerisinde yayınlarına devam etmektedir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Zafer FM'in Malatya'da karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Malatya'da Zafer FM dinlemek için 98.3 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Zafer FM'in canlı yayınlarına erişebilirsiniz. Bunun yanında Zafer FM'in mobil uygulamasını telefonunuza yükleyerek dilediğiniz yerden Zafer FM'i canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0422 325 83 20
  • Web:radyozafer.com
  • Adres:Fuzuli Caddesi No:10/5 MALATYA
  • Benzer Aramalar:Zafer FM