Yunus FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Yunus FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Yunus FM kökeni çok eski olan bir radyo kanalıdır. Yayın hayatına 1994 senesinde Eskişehir'de başlamıştır. Sadece Eskişehir'de frekans yayını olan bir kanaldır. Eski şehir bölgesinde 94.0 frekansından Yunus FM dinlenebilir. İçerik olarak genelde Türkçe pop müzik yayını yapılmaktadır ve radyoda çalan şarkılar genellikle yüksek tempoludur. Köklü bir radyo olan Yunus FM dinleyicilerinin keyifli zaman geçirmesini sağlamaktadır.

1994 senesinde Eskişehir'de yayın yapmaya başlayan Yunus FM Eskişehir'in ilk özel radyo kanallarından bir tanesidir. Yayın yaptığı ilk günden itibaren ismi ve frekansı hiç değişmemiştir. Eskişehir'de en eski radyo kanallarından bir tanesi olduğu büyük bir dinleyici kitlesine sahiptir dolayısıyla da diğer radyo kanalları tarafından taklit edilen bir kanaldır. Yunus FM'in kurucusu olan Yusuf Tezcan Eskişehir'in tanınmış iş adamlarından bir tanesidir.


Pop Müziğin En Eskisi

Çok uzun zamanlardan beri yayın yapan radyo kanalında çok tecrübeli yayıncılar bulunmaktadır. Bu yayıncılar sayesinde Yunus FM'in kalitesi de oldukça yukarıdadır ve dinleyicileri tarafından sevilen bir radyo kanalıdır. Durum böyle olunca Yunus FM bu kalitesini korumak ve üzerine eklemek için çalışmalarını sürdürmektedir. Böylece Eskişehir'de en çok dinlenen ve büyük bir kitleye sahip olan bir radyo kanalı haline gelmiştir.

Yunus FM dinlemek için eğer Eskişehir'deyseniz 94.0 frekansından radyo kullanarak dinleyebilirsiniz. Bunun yerine internete bağlanılan her yerden Yunus FM dinleyebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama kullanarak da Yunus FM'i dinleyebilirsiniz. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz. Ayrıca Yunus FM'in web sitesinde canlı olarak çalan şarkıların adını ve sanatçıların bilgilerini öğrenebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 (222) 236 17 17
  • Web:http://yunusfm.com.tr/
  • Adres:KOBİ Organize Sanayi Bölgesi 102.Cad. No:1 ESKİŞEHİR
  • Facebook:https://www.facebook.com/eskisehiryunusfm
  • Twitter:https://twitter.com/yunusfm
  • Benzer Aramalar:yunus fm, yunus fm dinle, canli radyo dinle