Yozgat FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Yozgat FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Yozgat FM, adından da anlaşılacağı üzere Yozgat'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Yayınlarında Türkçe pop, slow ve Türk halk müziği paylaşımı yapan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Yozgat FM'in aynı zamanda Yozgat'da karasal yayını da bulunmaktadır.

Yozgat FM'in karasal yayınının Yozgat'da yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sağlanan yayınları sayesinde tüm dünyadan dinlenebilmektedir. Yozgat FM'in yayınları karışık tarzda ilerlediği için her kesime hitap eden bir yayın içeriğine sahiptir.


Yozgat'ın Sesi; Yozgat FM

Yozgat FM 1995 senesinde kurulmuş olan radyo kanallarından bir tanesidir. Eski adı Yozgat Süper FM olan radyo kanalı kurulduğu günden bu yana büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir. Yozgat FM'de yayınlanan şarkılar yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerine sunulmaktadır. Böylece en kaliteli radyo yayınlarını sunmayı hedeflemektedir.

Yozgat FM'in Yozgat'da karasal yayına sahip olduğunu belirtmiştik. Yozgat ve çevresinde Yozgat FM dinlemek için 96.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Yozgat FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla Yozgat FM'i istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(354) 212 97 97
  • Web:www.yozgatfm.com.tr/
  • Adres:Aşağı Nohutlu Mahallesi Lise Caddesi Çelikkayalar İş Merkezi 2/5 Yozgat / Merkez
  • Facebook:https://www.facebook.com/YozgatFM/
  • Twitter:www.twitter.com/yozgatfm
  • Benzer Aramalar:Yozgat FM