Yörük FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Yörük FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Yörük FM, Mersin'den yayın yapan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği yöresel müzik, türkü ve Türk halk müziğinden oluşmaktadır. Yöresel müziklerin içerisinde tabiki de oyun havaları da bulunmaktadır. Yörük FM aynı zamanda Mersin'de karasal yayına sahip olan yerel radyo kanallarından bir tanesidir.

Karasal yayınının Mersin'de bulunmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi Mersin'de bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde tüm dünyaya hitap etmektedir. Yörük FM, oyun havası severler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Mersin'de bulunana Yörükler tarafından en çok tercih edilen radyo kanallarından bir tanesidir.


Halkın Sesi; Yörük FM

Ülkemizin her bölgesine ait olan halk oyunu bulunmaktadır. Her oyunun kendi tarzına göre bir müziği de bulunmaktadır. Bu yöresel müzikleri dinlemek için Yörük FM tercih edilebilir. Yörük FM'in tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan müzikleri ile dinleyicilere en kaliteli müzikler sunulmaktadır. Böylece kendi alanında bölgedeki en iyi yayın yapan radyo kanallarından biri haline gelmiştir.

Yazımızda bahsettiğimiz üzere Yörük FM Mersin'de karasal yayına sahip olan bir radyo kanalıdır. Mersin'de Yörük FM'i dinlemek için 105.7 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Yörük FM'in canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Yörük FM'in mobil uygulaması ile dilediğiniz yerden Yörük FM'e ulaşabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 324 233 66 55
  • Web:http://yorukfm.com
  • Adres:Yönetim Yeri Adresi: 50.Yıl Mah.13.Cadde 2750 Sokak Kuzey İndigo İş Merkezi 5/9 Yenişehir / MERSİN
  • Facebook:https://www.facebook.com/yorukfm105.7/
  • Twitter:https://twitter.com/yorukfm
  • Benzer Aramalar:Yörük FM