Yöre FM Kahramanmaras


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Yöre FM Kahramanmaras

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Yöre FM, Kahramanmaraş'ın en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı gece, gündüz ayırmaksızın yayınlarını tüm hızıyla sürdürmektedir. Aynı zamanda Kahramanmaraş'a karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalının yayın içeriği karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır.

Yöre FM'in yayın merkezi Kahramanmaraş'da yer aldığı için dinleyici kitlesi de bu bölgede bulunmaktadır. Ancak, internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanına sesini duyurmaktadır. Karışık tarzda bir yayın akışına sahip olan Yöre FM, hemen hemen her kesime hitap eden bir içeriğe sahiptir.

Yöre FM, Kahramanmaraş için önemli kuruluşlardan bir tanesidir. Kendi bölgesindeki en sevilen radyolardan bir tanesi olan Yöre FM, yayınlarında kaliteden ödün vermemektedir. Karışık tarzda yayın yaptığı için her kesime hitap etmeyi başarmaktadır. Yöre FM'de ağırlıklı olarak pop müzik, slow, Türk halk müziği, arabesk gibi müziklere yer verilmektedir.


Yöre FM; Kahramanmaraş'ın Radyosu

Yöre FM, 1995 senesinden bu yana yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Radyo yayınlarında dinleyicilerin taleplerini önemseyerek bu doğrultuda yayın yapmaktadır. Radyoda düzenlenen programlarıyla oldukça kaliteli içerik üreten radyo kanalı ayrıca reklam veren firmaları da en doğru kişilere ulaştırmaktadır.

Yöre FM, 20 seneyi aşkın süredir yayın yaptığı için oldukça tecrübeli bir ekibe ev sahipliği yapmaktadır. Gün içerisinde radyoda yayınlanan programlarıyla kendine has bir dinleyici kitlesi elde etmiştir. Ayrıca Yöre FM'de paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Yöre FM'in teknik ekibi de oldukça iyi işler başarmaktadır. Hemen hemen Kahramanmaraş'ın tamamına karasal yayın imkanı sunan radyo kanalı aynı zamanda teknolojik ekipmanları sayesinde en iyi ses kalitesiyle yayın yapmayı hedeflemektedir. Ayrıca hem karasal hem de çevrimiçi yayınlarını kesintisiz bir şekilde dinleyicisiyle buluşturmaktadır.

Yöre FM'in Kahramanmaraş'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Kahramanmaraş'da Yöre FM dinlemek için 101.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Yöre FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla Yöre FM'i istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0344 413 66 03
  • Web:https://www.elbistanyorefm.com
  • Adres:Güneşli Mahallesi, Sağlık Pasajı, Kat:4, Elbistan/KAHRAMANMARAŞ
  • Facebook:https://www.facebook.com/RADYOYORE101FM
  • Benzer Aramalar:Yöre FM