Yöre FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Yöre FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Yöre FM, Tekirdağ'dan karasal yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı karışık tarzda yayın akışına sahiptir. Tüm Tokat bölgesine karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır.

Yöre FM, Tokat'da karasal yayın yaptığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Tokat haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Bunun yanında karışık bir yayın akışına sahip olduğu için hemen hemen her kesime hitap eden bir yayın akışına sahiptir.

Yöre FM, bölgenin en önemli kuruluşlarından bir tanesi haline gelmiştir. Oldukça eski olan radyo kanalı kaliteli yayınlarıyla dinleyicilerine en iyi yayını sunmaktadır. Yöre FM karışık tarzda yayın yaptığı için arabesk, slow, pop, alaturka, türkü gibi farklı tarzlara da yer vermektedir. Güncel müzikleri dinlemek için en iyi seçeneklerden bir tanesi Yöre FM'dir.


Yöre FM; Yörenin Sesi

Yöre FM'in temelleri 1994 senesinde atılmıştır. 1994'den 2014 senesinde kadar Radyo Kelkit adı altında yayın yapan radyo kanalı daha sonradan köklü bir değişime giderek Yöre FM adını almıştır. Radyo isminin değişmesiyle beraber yayın tarzı, logoları ve sloganı da revize edilmiştir. Oldukça köklü bir geçmişe sahip olan radyo kanalı tüm hızıyla yayınlarını sürdürmeye devam etmektedir.

Yöre FM köklü bir radyo kanalı olduğu için tecrübeli yayıncılara sahiptir. Oldukça profesyonel bir yayın ekibine sahip olan radyo kanalı hemen geleneklerimize hem de Türkçe'mize oldukça önem vermektedir. Düzenlediği programlarıyla kendisini ortaya koyan radyo kanalında yayınlanan şarkılar da yayın ekibi tarafından özenle seçilerek paylaşılmaktadır.

Yöre FM'in yayın ekibiyle beraber teknik ekibi de işinde oldukça iyidir. Teknolojinin gelişmesiyle beraber radyoculuk ekipmanları ve sistemleri de değişti. Bu değişime ayak uyduran radyo kanalı teknik ekipmanları sayesinde tüm Tokat'a karasal yayın hizmeti vermektedir. Aynı zamanda hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınları kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Yöre FM'in Tokat'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Tokat'da Yöre FM dinlemek için 102.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Yöre FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun haricinde mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden canlı olarak Yöre FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:356 715 76 84
  • Web:http://www.yorefm.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/yorefm.erbaa
  • Benzer Aramalar:Yöre FM