Yön Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Yön Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Yön Radyo, İstanbul'un yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Gün içerisinde kesintisiz bir şekilde sunduğu yayınlarıyla İstanbul halkının sevdiği radyolar arasına girmeyi başarmıştır. Aynı zamanda İstanbul halkına karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalının yayın tarzı Türk halk müziği ağırlıklıdır.

Yön Radyo, karasal yayınlarını İstanbul'dan sunduğu için en fazla dinleyiciye bu bölgede ulaşmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir tarafından kolaylıkla erişilebilmektedir. Aynı zamanda türkü severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi Yön Radyo olacaktır.

Yön Radyo uzun senelerden beri radyoculuk sektöründe bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak türkü paylaşımı yapsa bile zaman zaman arabesk ve Türk sanat müziğine de yer vermektedir. Ayrıca düzenlenen radyo programları sayesinde kaliteyi dinleyicisine hissettirmektedir.


Yön Radyo; İstanbul'un Sesi

Özel radyo yayınları başladığı tarihten bir müddet sonra kurulmuş olan Yön Radyo'nun kuruluş tarihi 1994 senesidir. Kurulduğu günden bu yana saygı ve sevgiden ödün vermeyen radyo kanalı büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Bunun yanında Türk örf ve adetlerine karşı da oldukça önem vermektedir.

Yön Radyo çeyrek asırdan daha fazla bir süredir yayın yaptığı için büyük bir deneyime sahiptir. Bu deneyimi radyo programlarında da ortaya koyan Yön Radyo gün içerisinde düzenlediği programlarıyla dinleyicisine kaliteli bir içerik sunmaktadır. Aynı zamanda radyoda paylaştığı şarkıları düzenlerken dinleyicilerin talepleri de göz önünde bulundurulmaktadır.

Yön Radyo teknik olarak da güçlü bir radyo kanalıdır. Hemen hemen İstanbul'un tamamını kapsayan karasal yayınıyla beraber teknolojik ekipmanları da önemsemektedir. Stüdyosunda teknolojik ekipmanlara yer veren radyo kanalı dinleyicisine sorunsuz bir yayın içeriği sunmaktadır.

Yön Radyo'nun İstanbul'dan yayın yaptığını belirtmiştik. İstanbul'da Yön Radyo dinlemek için 96.6 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Yön Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Yön Radyo'yu dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 212 253 36 36
  • Web:http://www.yonradyo.com.tr
  • Adres:Piyalepaşa Mahallesi Osmanoğlu Sokak No:7/10 34440 Beyoğlu / İstanbul / TÜRKİYE
  • Facebook:https://www.facebook.com/YonRadyo
  • Twitter:https://twitter.com/YonRadyo
  • Benzer Aramalar:Yön Radyo