Yıldızlar Makamı


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Yıldızlar Makamı

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Yıldızlar Makamı, İstanbul'dan yayın yapan radyo kanalları arasında yer almaktadır. tüm gün boyunca radyo yayını yapan radyo kanalı oldukça geniş bir kitleye sahiptir. Herhangi bir karasal yayını bulunmayan Yıldızlar Makamı radyosunun yayın içeriği Türk sanat müziğinden oluşmaktadır.

Yıldızlar Makamı radyosunun herhangi bir karasal yayını bulunmadığı için sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. İnternet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde dünyanın her yerine sesini duyurmayı başarmıştır. Türk sanat müziği ve nostaljik müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi Yıldızlar Makamı Radyosu olacaktır.

Yıldızlar Makamı Radyo kanalı ağırlıklı olarak 1950 - 1980 seneleri arasında yayınlanmış olan klasik Türk sanat müziği parçalarına yer vermektedir. Türk sanat müziğinin en sevilen parçalarını dinlemek için Yıldızlar Makamı radyosunu tercih edebilirsiniz. Yıldızlar makamı radyosu o dönemlerin en çok dinlenenlerinin yanında unutulmaya yüz tutmuş eserleri de yayınlamaktadır.


Yıldızlar Makamı Radyosu; İstanbul'un Sesi

Yıldızlar Makamı radyosu 2016 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Radyo Home kuruluşunun bir parçası olan Yıldızlar Makamı, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Türk sanat müziğinin en seçkin ve usta sanatçılarının eserlerini dinleyicisi ile paylaşmaktadır.

Yıldızlar Makamı radyosu her ne kadar yeni sayılacak bir radyo kanalı olsa bile oldukça kaliteli bir içerik sunmaktadır. Kendi alanında oldukça az yayın yapan radyo kanalı olmasıyla beraber en iyi yayını sunmak için çalışmaktadır. Dinleyicilerinin taleplerini de göz önünde bulundurarak sunduğu yayınlarında en seçkin eserleri dinleyicisi ile paylaşmaktadır.

Yıldızlar Makamı kanalı, karasal yayına yer vermediğinden dolayı teknik olarak biraz daha hafif bir yüke sahiptir. Aynı zamanda radyo 7 gibi profesyonel radyo kanallarıyla aynı alt yapıyı paylaştığından dolayı oldukça kaliteli bir içerik sunmaktadır. Ayrıca stüdyosunda yer verdiği teknolojik ekipmanları sayesinde kesintisiz ve sorunsuz bir yayın sunmaktadır.

Yıldızlar Makamı Radyosunun herhangi bir frekansı olmadığını ifade etmiştik. Sadece internet üzerinden yayınlarını yürütmektedir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Yıldızlar Makamı Radyosunu dinleyebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Yıldızlar Makamı Radyosunu takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 212 437 85 85
  • Web:radyohome.com
  • Adres: Otakçılar Cad. No.78 Eyüp/İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyohome/
  • Twitter:https://twitter.com/radyo_home
  • Benzer Aramalar:Yıldızlar Makamı