Yıldız FM Tekirdağ


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Yıldız FM Tekirdağ

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Yıldız FM, Tekirdağ'da yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının genel olarak yayınları karışık tarzda ilerlemektedir. Yıldız FM, tüm Tekirdağ bölgesine karasal yayın hizmeti de sunmaktadır. Bununla beraber bölgede oldukça ilgi görmektedir.

Yıldız Fm'in karasal yayın merkezi Tekirdağ'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Tekirdağ haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilir. Aynı zamanda karışık tarzda yayın akışına sahip olduğu için hemen hemen her kesime hitap eden yayınlar sunmaktadır.

Yıldız FM, günün farklı saatlerinde farklı tarzlarda programlara yer vermektedir. Arabesk, fantezi, pop, Türk halk müziği, slow, rock gibi farklı tarzlardaki müziklere yer vermektedir. Ayrıca sadece müzik yayınları değil haber programları da yapılmaktadır. Yıldız FM'de yayınlanan haberleri dinleyerek bölgede ve ülke genelinde yaşanan olaylardan haberdar olabilirsiniz.


Yıldız FM; Tekirdağ'ın radyosu

Yıldız FM, 1992 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın akışı sunan radyo kanalı aynı zamanda bölgenin en sevilen radyoları arasında yer almaktadır. Günümüzde "İSTEKLER GROUP AVM A.Ş" bünyesinde yer alan radyo kanalı tarafsız haberleri ve kaliteli müzikleriyle dinleyicilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Yıldız FM'de yayın yapan yayıncılar eski zamanlardan beri yayınlarını sürdürdüğü için büyük bir tecrübeye sahiptir. Gün içerisinde farklı yayıncılar tarafından düzenlenen programlarla dinleyiciler hoş sohbete ve kaliteli müziğe eşlik etmektedir. Bunun yanında Yıldız FM'de yayınlanan şarkılar tecrübeli yayıncılar tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Yıldız FM'in sadece yayın ekibi değil teknik ekibi de işlerin en iyi şekilde ilerletmektedir. Teknik ekibinin çalışmaları sayesinde tüm Tekirdağ bölgesine karasal yayın hizmet i sunulmaktadır. Yıldız FM'in bir diğer özelliği ise reklamlarına önem vermesidir. Hem dinleyiciler için hem de reklam veren markalar için en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Yıldız FM'in Tekirdağ'da karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Tekirdağ'da Yıldız FM dinlemek için 87.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Yıldız FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla Yıldız FM'i istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 284 714 80 90
  • Web:http://yildizfm.com.tr
  • Adres:Bendis Avm Keşan / Edirne
  • Facebook:https://www.facebook.com/yildizfm/
  • Benzer Aramalar:Yıldız FM