Yıldız FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Yıldız FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Yıldız FM yayın hizmetini durdurmuştur.


Yıldız FM, İzmir'den yayın yapan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği; dini, edebiyat ve kültür, ilim ve haberlerden oluşmaktadır. Yıldız FM dini yayınlarıyla manevi değerlere önem veren bir yayın akışı sürdürmektedir. Aynı zamanda İzmir bölgesinde karasal yayına sahip olan bir radyo kanalıdır. İzmir'de en kaliteli yayınları dinleyicilerine sunarak büyük bir kitleye hitap etmektedir.

Yıldız FM gün boyunca kesintisiz yayınlarında hadisler, dini programlar, edebiyat dinletileri paylaşmaktadır. Yayınlarına oldukça önem veren Yıldız FM radyoculuğu büyük bir disiplinle sürdürmektedir. 2000 senesinde bu yana süren kesintisiz yayınlarıyla kaliteli yayınlarını sürdürmektedir. Yıldız FM, dinleyicilerine dini konuda en doğru bilgileri vermek için çabalamaktadır.


Radyonuz yıldız olsun

Radyo Yıldız yayınlarında 'radyonuz yıldız olsun' sloganını kullanmaktadır. Tüm bu program içeriğinin yanında aynı zamanda tasavvufi müzik dinletisi de yayınlamaktadır. Yıllardan süre gelen tecrübeli ve başarılı ekibinin hazırladığı müzik listesiyle dinleyicilerine en iyi müzikleri sunmayı amaçlamaktadır. Yıldız FM tüm hızıyla kesintisiz bir şekilde yayınlarına devam etmektedir.

Yazımızda bahsettiğimiz üzere Radyo Yıldız, İzmir bölgesinde yayın yapan bir radyo kanalıdır. İzmir'de Radyo Yıldız'ı dinlemek için 105.3 frekansını kullanabilirsiniz. Bununla beraber canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Yıldız FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Yıldız FM'in mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz yerde Yıldız FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0232 456 44 44
  • Web:http://yildizfm.com
  • Adres:2538 Sok No: 26/5 Mersinpınar – Konak / İzmir
  • Facebook:https://www.facebook.com/yildizfmizmir/
  • Twitter:https://www.facebook.com/yildizfmizmir/
  • Benzer Aramalar:Yıldız FM