X Nostalji Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
X Nostalji Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

X Nostalji Radyo, Ankara'dan yayın yapan radyo kanalıdır. Bölgenin en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesi olan X Nostalji Radyo tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti sunmaktadır. Karışık bir yayın içeriğine sahip olan radyo kanalı adından da anlaşılacağı üzere eski şarkılara yer vermektedir. Aynı zamanda Ankara bölgesine karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

X Nostalji Radyo kanalının yayın merkezi Ankara'da yer aldığından dolayı en fazla dinleyici kitlesi de bu bölgede bulunmaktadır. Ayrıca internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Ankara haricindeki bölgelerden de erişim sağlanabilmektedir. Bunun yanında nostalji müzik sevenler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır.

X Nostalji Radyo, 1970'li senelerden bu yana dillerden düşmeyen şarkıları dinleyicisi ile paylaşmaktadır. X Nostalji Radyo dinlerken eski zamanlar gözünüzün önüne gelecektir. Bunun yanında genç kesim de eski şarkılara ilgi duyduğu için hemen hemen her kesime .hitap eden bir radyo içeriğine sahiptir.


X Radyo Nostalji; Ankara'nın Radyosu

X Radyo Nostalji, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir yayın akışı sunmayı başarmıştır. Oldukça eski bir şarkı arşivine sahip olan radyo kanalı ülkemizin en değerli sanatçılarını radyoda paylaşmaktadır. Aynı zamanda karışık bir yayın içeriğine yer verdiği için arabesk, pop, slow, fantezi, Türk sanat müziği gibi tarzları dinleyicisine sunmaktadır.

X Radyo Nostalji, uzun senelerden bu yana radyoculuk yaptığı için deneyimli bir yayın ekibine ev sahipliği yapmaktadır. Dolayısıyla radyo programlarında kaliteden ödün vermemektedir. Aynı zamanda radyoda paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

X Radyo Nostalji aynı zamanda teknik altyapı olarak da iyi işler ortaya koymaktadır. Hemen hemen Ankara'nın tamamına karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı teknolojik ekipmanlara da yer vermektedir. Bu sayede iyi bir ses kalitesiyle yayın hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda dinleyicilerine sorunsuz bir yayın ulaştırmaktadır.

X Radyo Nostalji'nin Ankara'dan yayın yaptığından bahsetmiştik. Ankara'da X Radyo Nostalji dinlemek için 91.4 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak X Radyo Nostalji'yi canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden X Radyo Nostalji'yi dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: + 90 (312) 384 48 16
  • Web:http://www.xnostalji.com
  • Adres:Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:137/5 ÇANKAYA/ANKARA
  • Facebook:https://www.facebook.com/XRadyoNostalji?ref=hl
  • Twitter:https://twitter.com/xnostalji
  • Benzer Aramalar:X Nostalji Radyo