World Hits


Oy: 3 Toplam oylayan: 1
World Hits

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

World Hits radyosu, İstanbul'dan yayın yapmaktadır. Günün her saatinde yayın hizmeti sunan radyo kanalı yayın tarzıyla beraber oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Herhangi bir karasal yayını bulunmayan radyo kanalı yayın tarzı olarak dünyaca ünlü hit müzikleri paylaşmaktadır.

World Hits kanalının herhangi bir karasal yayını bulunmadığı için sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. İnternet üzerinden yürüttüğü yayınları sayesinde dünyanın hemen hemen her bölgesine sesini duyurmayı başarmıştır. Yabancı ve hit müzik dinlemeyi sevenler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

World Hits yayın olarak daha çok hareketli müziklere yer vermektedir. Dünyaca ünlü sanatçıların popüler ve yeni çıkmış şarkılarını paylaşmaktadır. Bulunduğunuz ortamı küçük çaplı partiye çevirmek için World Hits'i kullanabilirsiniz. Ayrıca dünyaca ünlü şarkıları dinleyebilirsiniz.

World Hits; İstanbul'un Sesi

World Hits 2016 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Radyo Home bünyesinde yer alan radyo kanalı yayın hayatına başladığı günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Aynı zamanda kendi tarzında yayın yapan radyolar arasında en iyilerden bir tanesidir.

World Hits, her ne kadar yeni sayılabilecek bir radyo kanalı olsa bile Radyo Home bünyesinde yer aldığı için tecrübeli bir ekibe sahiptir. Aynı zamanda oldukça geniş bir müzik arşivine de sahiptir. World Hits radyosu dinleyicilerin taleplerini de göz önünde bulundurarak özenle seçtiği şarkıları dinleyicisi ile paylaşmaktadır.

World Hits Radyosu, teknik olarak da oldukça güçlü bir yapıya sahiptir. Oldukça geniş bir içeriğe sahip olan radyo kanalı ses kalitesi olarak da başarılı bir iş çıkartmıştır. Bunun yanında stüdyosunda yer alan teknolojik ekipmanları sayesinde kesintisiz bir yayın akışı sunmaktadır.

World Hits'in herhangi bir frekansa sahip olmadığından bahsetmiştik. World Hits yalnızca internet üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak World Hits radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden World Hits'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 212 437 85 85
  • Web:radyohome.com
  • Adres: Otakçılar Cad. No.78 Eyüp/İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyohome/
  • Twitter:https://twitter.com/radyo_home
  • Benzer Aramalar:World Hits