Vuslat FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Vuslat FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Vuslat FM, Adana'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği dini ve tasavvufi yayın olan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda Adana bölgesinde yayın yapan radyo kanalı düzenlediği programlar ve sohbetlerle dinleyicilerini bilgilendirmektedir.

Vuslat FM, Adan bölgesinde karasal yayın yaptığından dolayı en çok Adana'da dinlenmektedir, ancak internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde tüm dünyaya hitap etmektedir. Vuslat FM dini yayınlar yapan radyo kanallarından biri olmasıyla beraber aynı zamanda en iyi ilahileri de yayınlamaktadır.


Adana'nın dini radyosu; Vuslat FM

Vuslat FM yayınlarında 'en sevgiliye vuslatın adresi' sloganını kullanmaktadır. Gün boyunca yapılan programlarla beraber en doğru bilgiler dinleyicilere sunulmaktadır. Ayrıca 'günün incisi' adı altında ara ara yayınlanan kısa anekdotlar paylaşılmaktadır. Bununla beraber gün içerisinde yayınlanan ilahiler yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır. Böylece en kaliteli ilahileriyle ve yararlı programlarıyla Adana bölgesinde en iyi dini radyolar arasında yer almaktadır.

Vuslat FM'in Adana bölgesinde karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Adana'da Vuslat FM dinlemek için 101.1 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Vuslat FM'in canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Bunun yanında Vuslat FM'in mobil uygulamasını telefonunuza yükleyerek istediğiniz yerden, dilediğiniz zaman Vuslat FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0322 359 55 65
  • Web:http://vuslatfm.com.tr
  • Adres:Alidede Mah Saydam Caddesi 29003 Sokak No: 35 Aytekin İş Merkezi Kat 4 Daire No:4 SEYHAN/ADANA
  • Facebook:https://www.facebook.com/vuslatfm101.1
  • Twitter:https://twitter.com/vuslatradyo
  • Benzer Aramalar:Vuslat FM