Virgin Radio


Oy: 4.66667 Toplam oylayan: 1
Virgin Radio

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Virgin Radio


            Dünyanın en büyük radyolarından biri olan Virgin radyo, Türkiye üzerinde de kaliteli yayınını sürdürmektedir. 2008 yılından bu yana yayın hayatına devam eden Virgin, bunun capitol radyo frekansı üzerinden yapmaktadır. Yani artık capitol radyo, yerini virgin radyoya bırakmıştır. Özellikle yabancı şarkılar üzerinde daha çok çalışan bu kaliteli radyo, en yeni ve hit parçaları gün içerisinde kanal bünyesinde sunmaktadır.

            Bir İngiliz radyo kanalı ola Virgin, üstelik bünyesinde birbirinden kaliteli ve Türkiye’de bilinen en ünlü DJ’leri de tutmaktadır. Ülkenin en çok sevilen ve dinlenen DJ’yi Bay J ile birlikte Geveze de yine bu büyük radyo kanalı bünyesinde program yapmaya devam etmektedir. Değiştirmesinin ardından daha kaliteli bir radyo haline gelen virgin, gün içerisinde yayınladığı Birbirinden güzel yabancı şarkıların yanı sıra, ayrıca Türk şarkılarını da sunmaktadır.

En güzel Türk Pop şarkıları

            Türk şarkıları içerisinde özellikle pop şarkıları yayınlayan bu radyo kanalı, 70 ya da 80 ve 90’lardan da yine en güzel pop şarkılarını yayınlayarak dinleyicilere adeta bir müzik ziyafeti yapmaktadır. Özellikle de birbirinden kaliteli DJ’ler bünyesinde hazırlanan bu pop şarkılarını dinlerken eskilere gidecek ve büyük bir keyif içerisinde dinleyeceksiniz. Özellikle 90’ların pop şarkıları için özel olarak en iyi DJ’ler ile programlar yapılmakta ve eskiler bu şekilde yad edilmektedir. Radyonun geniş bir dinleyici kitlesi olduğunu söylemek gerek. Her kısımdan kişinin dinlediği bu radyo, özellikle Türk pop ve yabancı şarkı türlerini çok seven kişilerin radyo kanalı olduğunu söylemek mümkündür.

En güzel yabancı şarkılar

            Özellikle en çok sevilen DJ’ler, akşamüzeri tam da iş çıkışı döneminde dinleyenlerini büyük bir keyif içerisinde en güzel parçalar ile mutlu ederken, harika sohbetler ile onları güldürmeyi başarabilmektedir. Her gün hiç kaçırılmadan dinlenilen en iyi radyocular ile siz de  radyo dinle ve eve gidene kadar günün yorgunluğunu bu kaliteli radyo bünyesinde at. Dünyanın en büyük radyo kalitesi bünyesinde sevilen birçok DK burada en güzel programlarını her gün yapmakta ve en güzel şarkıları da arada vermektedir. Site üzerinde bu büyük radyoya giriş yapabilirsiniz.

Virgin Radyo İstanbul'un en popüler radyoları arasında yer almasıyla beraber karasal yayın hizmeti de sunmaktadır. İstanbul bölgesinde Virgin Radyo dinlemek için 106.2 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Virgin Radyoyu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Virgin Radyoyu dinleyebilirsiniz. 

  • Telefon:+90 212 368 6200
  • Web:https://karnaval.com/radyolar/virginradio
  • Adres:Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/VirginRadioTurkiye
  • Twitter:https://twitter.com/virginradiotr
  • Benzer Aramalar:virgin radio top 40, virgin radio frekans, virgin radio top 20, virgin radio yayın akışı, virgin radio top 40 2017, virgin radio frekans, istanbul 2016 virgin radio top 40 indir, virgin radio antalya