Vav Radyo


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Vav Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Vav Radyo, İstanbul'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Yayın içeriği olarak dini yayınlara yer veren radyo kanalı manevi duyguları yeşermektedir. Tüm gün boyunca Kur'an-ı Kerim dinletisine, dualara, hadislere yer veren bir radyo kanalıdır. 2016 senesinden itibaren yayınlarını sürdüren radyo kanalı günümüze kadar kesintisiz bir şekilde yayınlarını devam ettirmeyi başarmıştır.

Vav Radyo, başta İstanbul bölgesi olmak üzere ülkemizin dört bir yanında karasal yayına sahiptir. Bununla beraber internet üzerinden yaptıkları yayınlar ile dünyanın dört bir yanından takip edilebilmektedir. Vav Radyo'nun yayın amacı Kur’an-ı Kerim’in anlattığı güzel ahlakı  ve değerli bilgileri dinleyicilerine sunmaktır. Aynı zamanda Kur'an-ı Kerim dinletileri de sunmaktadır.


Kur’an’ın Sesi

Vav Radyo yayınlarında 'Kur’an’ın Sesi' ve 'Kulaktan Kalbe' sloganlarını kullanmaktadır. Yaptıkları yayınlar ile sloganları birebir örtüşmektedir. Radyo yayını tüm bunların yanında Peygamber efendimizin hayatı, Kuran’dan kıssalar, Kuran-ı Kerim meali, Ashab-ı Kiram’dan örnekler, lider İslam alimlerimizin özel hikayeleri gibi farklı konuları da yayınlarında işlemektedir.

Yazımızda belirttiğimiz üzere ülkemizin dört bir yanında Vav Radyo karasal yayın yapmaktadır. Bu yayınlara erişmek için Adana 98.9 , Bursa 100.2 , Çanakkale 98.0 , İstanbul 105.2 , İzmir 106.7 , Ankara 101.3 frekanslarından yayınlarını sürdürmektedir. Diğer yayın frekansları için Vav Radyo'nun resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Vav Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bununla beraber Vav Radyo uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden radyoyu dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0.212.300 66 66
  • Web:http://www.vavradyo.com.tr
  • Adres:Ihlamur Yıldız Cad. Toprak Center No: 8 Beşiktaş – İSTANBUL
  • Facebook:https://www.facebook.com/vavradyoturkuvaz/
  • Twitter:https://twitter.com/vavradyo
  • Benzer Aramalar:Vav Radyo