Umut FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Umut FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Umut FM, Niğde'den yayın yapan radyolardan bir tanesidir. Günün her saatinde karasal yayın yapan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir. Yayın tarzı olarak dini yayın yapan radyo kanalı aynı zamanda Niğde bölgesindeki dinleyicilerine karasal yayın hizmeti de sunmaktadır.

Karasal yayın merkezinin Niğde'de yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden yürüttüğü yayınları sayesinde dünyanın hemen hemen her yerine sesini duyurmayı başarmıştır. Dini yayınlar dinlemek için en iyi seçenekler bir tanesi Umut FM'dir.

Umut FM, Niğde'nin en çok dinlene radyolarından bir tanesidir. Gün içerisinde düzenlediği programları sayesinde bilgilendirici bir içeriğe sahiptir. Aynı zamanda dinleyicilerinin manevi duygusunu kabartan radyo kanalı doğru bilgilerin adresidir. Aynı zamanda Umut FM'de düzenlenen programlarda toplumsal, kültürel, sosyal konulara yer verilmektedir.


Umut FM; Niğde'nin Sesi

Umut FM, 1993 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başaran radyo kanalı dini yayınlarıyla Niğde halkını bilgilendirmektedir. Radyoda çocuk eğitimi, çocuklara yönelik bilgiler, Kur'an-ı Kerim meali, sohbet gibi birbirinden değerli programlar yer almaktadır.

Umut FM, 25 seneyi aşkın süredir yayın yaptığı için oldukça tecrübeli bir ekibe sahiptir. Radyoda düzenlenen programlardan da bu tecrübesini ortaya koyan Umut FM ilkeli yayınlarını sürdürerek çizgisinden şaşmamaktadır. Aynı zamanda Umut FM'de dinleyicilerden gelen isteklerde yayınlanmaktadır.

Umut FM'in teknik ekibi de kendi alanında en iyilerden bir tanesidir. Umut FM'in karasal yayını hemen hemen Niğde'nin her bölgesine erişmektedir. Aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışan radyo kanalı hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını sorunsuz bir şekilde dinleyicilerine ulaştırmaktadır.

Umut FM'in Niğde'de karasal yayın hizmeti verdiğini belirtmiştik. Niğde'de Umut FM dinlemek için 98.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Umut FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yeden Umut FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:03882320841
  • Web:https://umutfm.com
  • Adres:5 Gürbüzoğlu Apt 4 Paşakapı Cad Niğde Merkez, Niğde Merkez/Niğde
  • Facebook:https://www.facebook.com/pg/UmutFm
  • Benzer Aramalar:Umut FM