Ulusal Radyo


Oy: 4 Toplam oylayan: 1
Ulusal Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Ulusal Radyo 2018 senesinde yayın hayatına başlamış olan bir radyo kanalıdır. Genel olarak ülkemizin ve dünya gündeminin haberlerine dinleyicilerine sunmaktadır. Kısacası bir haber kanalı olarak nitelendirilmektedir. Ulusal Radyo gün içerisinde yaşanan olayları, son dakika durumlarını ve gündemdeki konuları dinleyicileriyle paylaşmaktadır.

Haber yayınlarının yanında Türkçe pop ve Türkiye'de çok dinlenen şarkılara da yer vermektedir. Dinleyicilerine hem gündemden haber verip hem de müzik yayınlarıyla keyiflendirmeyi başarmaktadır. Yayıncılık konusunda tecrübeye sahip olan ekip arkadaşları sayesinde gün içerisinde kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeye devam etmektedir.


Haberin Adresi Ulusal Radyo

Ulusal Radyo'nun televizyon kolu olan Ulusal Kanal adında bir TV kanalı da bulunmaktadır. Bu üstün yayıncılık tecrübesi sayesinde tüm gün boyunca yayınlara büyük bir disiplin içerisinde hazırlanmaktadır. Haber yayınlarının yanında radyoda paylaşılacak olan şarkılarda yayıncılar tarafında özenle seçilip dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Yayının ses kalitesi olarak ise oldukça iyi iş çıkarttıklarını belirtmek gerekir.

Ulusal Radyo, İstanbul bölgesinde 100.8 frekansından yayınlarını sürdürmektedir. Radyo alıcınızı 100.8 frekansına ayarlayarak Ulusal Radyo'yu dinleyebilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sayfamızı kullanarak Ulusal Radyo kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Ulusal Kanal uygulamasını kullanarak istediğiniz zaman Ulusal Radyo'ya erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 530 917 10 08
  • Web:https://ulusalradyo.com
  • Adres:İstiklal Caddesi Deva Çıkmazı No:7 Beyoğlu 34430 / İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/UlusalRadyo/
  • Twitter:https://twitter.com/ulusalradyo
  • Benzer Aramalar:Ulusal Radyo