Ulus FM


Oy: 4 Toplam oylayan: 1
Ulus FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Ulus FM yayın hayatına son vermiştir. 


Ulus FM, Ordu'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği arabesk müzik olan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz olarak yayınlarını sürdürmektedir. Ordu'da en sevilen radyo kanallarından bir tanesi olan Ulus FM, aynı zamanda Ordu ve çevresinde karasal yayın yapmaktadır.

Karasal yayını Ordu'da yer aldığı için en fazla dinleyici sayısı da bu bölgede bulunmaktadır, ancak internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın her yerinden kolaylıkla dinlenebilmektedir. Arabesk müzik konusunda en iyilerden bir tanesi olan Ulus FM büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmeye devam etmektedir.


Ordu'nun Radyosu Ulus FM

Ulus FM, 1993 senesinde kurulmuş olan radyo kanallarından bir tanesidir. Kurulduğu günden bu yana profesyonelliğini ortaya koyarak en kaliteli yayınları sunmayı başarmıştır. Radyoculuk sektörü her ne kadar önem kaybetmeye başlamış olsa bile Ulus FM ciddiyetini hiç kaybetmemiştir. Profesyonel ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli şarkıları dinleyicilerine sunmaktadır.

Ulus FM'in Ordu'da karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Ordu ve çevre bölgesinden Ulus FM dinlemek için 104.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Ulus FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Ulus FM uygulamasını telefonunuza yükleyerek istediğiniz yerden Ulus FM'in yayınlarına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 452 225 62 19
  • Web:http://ulusfm.com.tr
  • Adres:Yeni Mah. Bülbül Deresi Cad. Hatice Canl Merkezi Kat: 3 Daire: 4 / ORDU
  • Benzer Aramalar:Ulus FM