Uludağ FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Uludağ FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Uludağ FM, tahmin edileceği üzere Bursa'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde radyo yayını yapan Uludağ FM, Bursa'nın en sevilenlerinden bir tanesidir. Yayın tarzı olarak Türk sanat müziği yayını yapan radyo kanallı aynı zamanda Bursa'da karasal yayın yapan bir radyo kanalıdır.

Yayın merkezinin Bursa'da yer almasından dolayı en fazla dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden yapılan yayınları sayesinde farklı bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Türk sanat müziği severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi Uludağ FM'dir.

Uludağ FM, Bursa'nın en iyi radyo kuruluşlarından bir tanesidir. Gün içerisinde düzenlenen radyo programlarıyla kalitesini ortaya koyan radyo kanalında ağırlıklı olarak Türk sanat müziğine yer verilmektedir. Bunun yanında nostaljik müzik paylaşımı yaparak dinleyicilerini eski zamanlara götürmektedir.


Uludağ FM; Bursa'nın Sesi

Uludağ FM, kurulduğu günden beri kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Türk müziğinin en değerli sanatçılarını radyoda paylaşan radyo kanalı aynı zamanda nostaljik müziklere de önem vermektedir. Günün farklı saatlerinde yayınlanan programlarıyla dinleyicilerine en kaliteli yayını sunmayı hedeflemektedir.

Uludağ FM, Bursa'nın eski radyolarından bir tanesidir. Dolayısıyla oldukça tecrübeli bir yayıncı kadrosuna sahiptir. Radyoculuk sektörüne önem veren radyo kanalı oldukça disiplinli bir şekilde yayınlarını yürütmektedir. Aynı zamanda Uludağ FM'de paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Uludağ FM'in teknik ekibi de kendi alanında oldukça başarılı işlere imza atmaktadır. Bursa'nın hemen hemen her kesimine karasal yayınını ulaştırmayı başaran radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Bunun yanında karasal ve internet üzerinden sürdürdüğü yayınlarını sorunsuz bir şekilde dinleyicilerine ulaştırmaktadır.

Uludağ FM'in Bursa'dan karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Bursa'da Uludağ FM dinlemek için 91.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Uludağ FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Uludağ FM'i dinleyebilirsiniz.


  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 224 242 72 00
  • Web:http://uludagfm.com.tr
  • Adres:Fethiye Mah. Sanayi Cad. No:317, 16140 Nilüfer/Bursa
  • Facebook:https://www.facebook.com/uludagfmbursa/
  • Twitter:https://twitter.com/UludagFM
  • Benzer Aramalar:Uludağ FM