Ülkü Fm


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Ülkü Fm

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Ülkü Fm

Radyoculuk yayın hayatına 1992 yılında giren ve bu yıl kapsamında giriş yaptığı andan itibaren farklı yayıncılık ilkesi ile büyük bir dinleyici kitlesine ulaşan Ülkü FM bünyesinde birbirinden değişik şarkı türlerini bulabilir ve gün içerisinde keyifle dinleyebilirsiniz. Özel dinleyici kesimi ve farklı çizgisiyle kurallarından asla vazgeçmeden kaliteli şarkıları dinleyicilerine sunan ülkü FM bünyesinde aradığınız en güzel şarkıları her daim bulabilir ve güzel bir zaman geçirme şansını elde edebilirsiniz. 1995 yılında RTÜK aracılığı ile el değiştiren ve farklı bir yayıncılık bünyesine geçen bu kaliteli radyo, özellikle Türk sanat müziği ve Türk halk müziği ile birlikte fantazi müzik çeşitlerini yoğunluk olarak vermektedir. Günümüz şarkılarının yanı sıra eski şarkılardan da resitaller sunan bu güzel radyo kapsamında ayrıca canlı programlar eşliğinde şarkı istekleri yapabilir ve dilediğiniz bir şarkıyı dinleme fırsatını bulabilirsiniz.
 
En özel şarkılar ile kaliteli bir radyo
 Ağırlıklı olarak Türk sanat müziği ve Türk halk müziği ile birlikte fantezi müziği canlı radyo dinle bünyesinde sunan bu güzel radyo içerisinde, belirli zamanlarda günümüz pop müziğinden yazarak ve hiphop gibi değişik türlerde de canlı radyo programları bilgisinde dinleme şansına erişebilirsiniz. En bilindik sanatçılar ve şarkıcıların hit parçalarını radyo kapsamında bulabilir ve keyifli dinleyebilirsiniz. Radyo özellikle kurulduğu günden bu yana bünyesine yerleştirdiği çizgisinden asla vazgeçmeden kaliteli şarkıları sunarak insanları sıkmadan keyifli bir radyo dinleme imkanı sağlayarak günümüze kadar birçok sıkı dinleyici elde etmiş durumdadır.
 
En güzel parçalar ve güzel programlar
 Birbirinden farklı özel ve güzel programlar eşliğinde kaliteli radyocular ile en harika şarkıları dinleyebilir ve sabahın erken saatlerinden gecelere kadar keyifli bir dinleti fırsatı elde edebilirsiniz. Çizgisini asla bozmayan bu kalitede radyo Ülkü FM dinlemek için tek yapmanız gereken siteye giriş yaptıktan sonra radyo bularak tıklamak suretiyle hemen istediğiniz birçok farklı noktada bağlantı kurup dinlemeye başlamaktır. En güzel Türk halk müziği ve Türk sanat müziği ile birlikte en iyi sanatçılar eşliğinde birbirinden farklı fantezi şarkılarını da hafta içi ya da hafta sonu her daim dinleme şansına bulabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 332 320 15 00
  • Web:http://www.ulkufm.com.tr
  • Adres:Nişantaş Mahallesi Vatan Caddesi Selay İşhanı No:6, Kat: 5 No: 504, Selçuklu/KONYA
  • Facebook:https://www.facebook.com/UlkuFm/
  • Benzer Aramalar:ülkü fm, ülkü fm canlı dinle, konya ülkü fm