Ülke Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Ülke Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Ülke Radyo, İstanbul merkezli olan bir haber radyosudur. Ülke TV'den de aşina olduğumuz ismi hafızlarda yer etmiştir. Güncel olan olayları, Türkiye gündemini, siyaset, politika, ekonomi gibi tüm haberlere yer veren bir radyo kanalıdır. İşini severek yapan radyo kanalı tüm Türkiye'yi bilgilendirmek için kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir.

Ülke radyo herhangi bir karasal yayına sahip olmasa da Turksat 4A üzerinden yayınlarını sürdürmektedir. Bunun haricinde tabi ki internet üzerinden de yayınları devam etmektedir. Tecrübeli yayıncıları ve ekibi sayesinde tüm dinleyicilere kaliteli yayın sunmayı kendine hedeflemiş bir kuruluştur. Dinleyiciler ise bu kaliteden memnun kalmıştır ve anlık olarak haberleri dinlemektedir.


Haberin Sesi Ülke Radyo

Haberi Sesi sloganıyla yayınlarını sürdüren radyo kanalı, gün içerisinde gelişen olayları en doğru bir şekilde dinleyicilerine yansıtmak için 7/24 yayınlarını devam ettirmektedir. Büyük bir disiplin içerisinde çalışan radyocular sayesinde yayınlarında kaliteden ödün vermemektedir. Türkiye gündeminden haberdar olmak için Ülke Radyoyu dinleyebilirsiniz ve gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Ülke Radyo kanalının bir frekansı olmadığını ve Turksat 4A üzerinden yayınlarını devam ettirdiğini belirtmiştik. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Ülke Radyo kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Radyo Ülke kanalının bir mobil uygulaması bulunmuyor ancak web sitemizin mobil versiyonunu kullanabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0212 437 85 85
  • Web:www.ulkeradyo.com/
  • Adres:Defterdar Mah. Otakçılar Cad. No:78 Eyüp / İSTANBUL
  • Facebook:www.facebook.com/ulkeradyo
  • Twitter:twitter.com/ulkeradyo/
  • Benzer Aramalar:Ülke Radyo