Tutku FM Van


Oy: 2 Toplam oylayan: 1
Tutku FM Van

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Tutku FM, Van'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesi olan Tutku FM, tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda Van halkına karasal yayın hizmeti sunmaktadır. Tutku FM'in yayın tarzı ise karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır.

Tutku FM, Van'dan yayın yaptığı için en fazla dinleyici sayısına bu bölgede ulaşmaktadır. Ayrıca internet üzerinden sunduğu online yayınları sayesinde Van haricindeki bölgelerden de erişim sağlanabilmektedir. Tutku FM'in yayın içeriği karışık müziklerden oluştuğu için oldukça geniş bir hedef kitlesine sahiptir.

Tutku FM, Van'da en çok bilinen radyolardan bir tanesidir. Karışık bir müzik yayını yapan radyo kanalı daha çok yöresel, Türk halk müziği, slow, pop müzik yayınları paylaşmaktadır. Tutku FM'in en güzel yanlarından bir tanesi de haber bülteni sunmasıdır. Böylece hem bölgedeki hem de ülkemizdeki gelişmeleri dinleyici ile paylaşmaktadır.


Tutku FM; Van'ın Sesi

Tutku FM, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Hemen hemen her kesime hitap eden yayın içeriği sayesinde dinleyicileri tarafından sevilerek takip edilmektedir. Aynı zamanda radyoculuk sektörüne büyük bir önem veren Tutku FM, büyük bir disiplinle yayınlarını yürütmektedir.

Tutku FM, köklü bir radyo kanalı olduğu için oldukça deneyimli ve tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Bölgenin en güçlü seslerinden bir tanesi olan Tutku FM'de gün içerisinde farklı saatlerde farklı tarzlarda programlar yapılmaktadır. Ayrıca Tutku FM dinleyicilerin isteklerini de önemseyerek bu talepler doğrultusunda yayın yapmaktadır.

Tutku FM'in teknik altyapısı da oldukça iyidir. Hemen hemen Van'ın tamamına karasal yayın hizmeti sunmayı başaran radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için teknolojik ekipmanlara yer vermektedir. Böylece hem karasal yayınları hem de internet üzerinden sunduğu yayınları sorunsuz bir şekilde dinleyici ile buluşmaktadır.

Tutku FM'in Van'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Van'da Tutku FM dinlemek için 98.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak istediğiniz yerden Tutku FM dinleyebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Tutku FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:0432 214 99 01
  • Web:http://tutkuradyo.com
  • Adres:Bahçıvan, Kazım Karabekir Cad. Aydeniz İş Merkezi, 65130 Van Merkez/Van
  • Facebook:https://www.facebook.com/pages/Tutku-Fm/267827136640859
  • Benzer Aramalar:Tutku FM