Tutku FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Tutku FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Tutku FM, Samsun'un yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir biçimde yayın yapan radyo kanalının genel yayın içeriği karma yayın tarzında olmaktadır. Aynı zamanda Samsun'da karasal yayın yapan radyo kanalı bölge halkı tarafından sevilerek dinlenmektedir.

Karasal yayını Samsun'da bulunmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınlarıyla dünyanın dört bir yanından dinlenebilir. Karma bir yayın akışına sahip olduğu için her kesime hitap eden bir alana sahiptir. Ülkemizin en değerli sanatçılarını sunan Tutku FM, en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.


Samsun'un radyo kanalı Tutku FM

Tutku FM, 2010 senesinde kurulmuş olan radyo kanallarından bir tanesidir. Yayın hayatında arabesk, pop, Türk halk müziği, slow müzik, yöresel müzikler gibi pek çok farklı tarza yer vermektedir. Ülkemizdeki hemen hemen her tarza yer veren radyo kanalı en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Aynı zamanda profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkıları ile en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Tutku FM'in Samsun'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Samsun'da Tutku FM dinlemek için 105.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Tutku FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Tutku FM'i takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0362) 431 6484
  • Web:http://www.tutkufmturkiye.com/tutkufm/
  • Adres:ULUGAZİ MAH.İSTİKLAL CAD.NO-54/6 İLKADIM / SAMSUN
  • Facebook:https://www.facebook.com/tutkufmturkiye/
  • Twitter:https://twitter.com/tutkufmturkiye/
  • Benzer Aramalar:Tutku FM