Türkülerle Türkiye


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Türkülerle Türkiye

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Türkülerle Türkiye, İstanbul'dan yayın yapan radyo kanalları arasında yer almaktadır. Tüm gün boyunca radyo hizmeti sunan radyo kanalı dinleyicileri tarafından sevilerek takip edilmektedir. Türkülerle Türkiye radyosunun herhangi bir karasal yayını bulunmamasıyla beraber sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.

Türkülerle Türkiye FM, adından da anlaşılacağı gibi Türk halk müziği yayını yapmaktadır. Her ne kadar karasal yayına sahip olamasa bile internet üzerinden büyük bir kitleye hitap etmektedir. Günümüzde internet erişimi çok kolay bir şekilde sağladığı için Türkülerle Türkiye radyosu bunu avantaja çevirmiştir.

Türkülerle Türkiye kanalı, Radyo Home uygulamalarından bir tanesidir. Radyoculuk sektörünün devlerinden olan Radyo Home bünyesinde yer almasıyla kaliteyi sununa kadar hissettirmektedir. En kaliteli türküleri ve ezgileri dinleyicisiyle buluşturmayı hedeflemiştir. Türkü severler tarafından en sık kullanılan radyolardan bir tanesidir.


Türkülerle Türkiye; İstanbul'un Radyosu

Türkülerle Türkiye radyo kanalı yayınlarına 2016 senesinde başlamıştır. Her ne kadar yeni sayılabilecek bir radyo kanalı olsa bile Radyo Home bünyesinde bulunduğu için kalitesini hissettirmektedir. Radyo Home çatısı altında Radyo 7, Ülke FM, Türkçe Slow Pop FM gibi çok fazla dinleyiciye sahip olan radyo kanalları bulunmaktadır.

Genellikle yayınlarında “Müzik Burada, Hayatın Sesine Kulak Ver, Tarzını Seç Dinle” sloganına yer veren radyo kanalı herkesi kucaklayan bir yayın akışına sahiptir. Radyoda yayınlanan türküleri dinleyicilerin taleplerine göre düzenleyen radyo kanalı paylaştığı şarkıları özenle seçerek dinleyicisine sunmaktadır.

Radyo kanalının herhangi bir karasal yayını olmadığı için teknik olarak diğer radyolara göre daha hafif iş yüküne sahiptir. İnternet üzerinden sunduğu yayınlarında yüksek ses kalitesi ve stereo yayın tarzıyla kendisini ispatlamayı başarmıştır. Aynı zamanda kullanılan teknolojik ekipmanları sayesinde kesintisiz ve sorunsuz bir yayın sunmaktadır.

Türkülerle Türkiye radyosunun herhangi bir karasal yayına sahip olmadığını belirtmiştik. Dolayısıyla sadece internet üzerinden dinlenebilen bir radyo kanalıdır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Türkülerle Türkiye radyosunu takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Radyo Home uygulaması üzerinden istediğiniz yerden Türkülerle Türkiye kanalını dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 212 437 85 85
  • Web:radyohome.com
  • Adres: Otakçılar Cad. No.78 Eyüp/İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyohome/
  • Twitter:https://twitter.com/radyo_home
  • Benzer Aramalar:Türkülerle Türkiye