TRT Radyo Nağme


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
TRT Radyo Nağme

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Trt Radyo Nağme


Sabahın erken saatlerinde başlayan birbirinden güzel programlar eşliğinde en kaliteli şarkıları dinleyebilirsiniz. Özellikle birbirinden farklı şarkılar bünyesinde en iyi Türk sanat müziği ve Türk halk müziği şarkılarını bu güzel radyo kanalı bünyesinde dinleme fırsatını yakalayabilir. Birçok insan için en güzel şarkılar eşliğinde eski şarkıları dinlemek çok daha önemlidir. Bu yüzden en doğru radyo kanalı TRT Radyo Nağme kanalıdır ve bu kanal bünyesinde en güzel eski şarkılardan oluşmuş olan seçkileri büyük bir keyif içerisinde dinleyebilirsiniz. Birbirinden güzel programların her gün yapıldığı bu kaliteli devlet radyo kanalı bünyesinde siz de en güzel şarkıları dinlerken geçmişe doğru güzel bir yolculuk yapma fırsatını elde edebilirsiniz.

En harika şarkılardan güzel bir seçki

Ne varsa eskilerde var diyen herkes için en doğru adres burasıdır. En çok sevilen şarkılar eşliğinde güzel nağmeler dinleyebilir ve ruhunuzun okşandığını hissedebilirsiniz. Özellikle de dostlar ile birlikte güzelce bir efkar dağıtırken bu harika şarkılar sizlere eşlik edebilir. Bunun için de site üzerinden kısa bir sürede radyoya güçlü bir bağlantı ile giriş yapabilirsiniz. En iyi radyocuların seçtiği bu özel şarkılar ile ister Türk sanat müziği ya da Türk halk müziği ile birbirinden kaliteli şarkıları dinlerken canlı radyo dinle güzel bir zaman geçirme şansı yakala. Her nereden olursa olsun sadece bir internet bağlantısı sizlere yeter. Kolayca radyonun frekansına bu site bünyesinde ulaşabilir ve en güzel şarkıları bu sayede dinleme imkânına erişebilirsiniz.

Kaliteli programlar

İnsanın içini okşayan ve anıları yeniden canlandıran bu güzel ve eski şarkıları, üstelik bu alanda uzman radyocuların yaptıkları programlar eşliğinde dinleyebilir ve en güzel vakitleri tek başınıza ya da arkadaşlarınız ve tüm sevdikleriniz ile birlikte geçirme şansını elde edebilirsiniz. İş yerinden ya da evden veya dışarıda her hangi bir yerden Türk halk ve Türk sanat müziğini bu kaliteli site üzerinden TRT Radyo Nağme’ye bağlanarak dinleme fırsatına erişebilirsiniz. TRT bünyesinde günü 24 saati müzik ziyafeti sunan bu güzel radyo kanalını istediğiniz zaman dilediğiniz bir noktadan site aracılığı ile dinleyebilirsiniz.

TRT Radyo Nağme'nin yayın merkezi Ankara'da yer aldığı için radyo alıcınızı 101.6 frekansına ayarlayarak TRT Radyo Nağme'yi Ankara'da dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak TRT Radyo Nağme kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bununla beraber mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden TRT Radyo Nağme dinleyebilirsiniz. 

  • Adres:TRT Ankara Radyosu No: 39/A, Atatürk Blv, 06230 Sıhhiye/Altındağ/Ankara, Türkiye Ankara
  • Facebook:https://www.facebook.com/TRTNagme/
  • Benzer Aramalar:trt nağme ankara frekans, trt nağme uydu frekansı, trt müzik nağmeler sanatçıları, trt nağme istek, trt nağme facebook, trt türk sanat müziği arşivi, trt nağme stüdyo,trt türk sanat müziği şarkıları dinle