TRT FM


Oy: 4 Toplam oylayan: 1
TRT FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Trt Fm


Ülkenin ilk televizyon kanalı olma özelliği taşıyan TRT bünyesinde aynı kaliteyi TRT FM ile bulma şansını yakalayabilirsiniz. Birbirinden farklı türlerdeki şarkıları canlı radyo bünyesinde günün 24 saat boyunca dinleyebilir ister iş yerlerinde ya da araçlarda olduğunuz zaman da trafik içerisinde keyifle müzik dinleyebilir ve ruhunuzu dinlendirme şansı bulabilirsiniz. Türk pop müziğinin yanı sıra fantezi müzik ile birlikte hiphop müziklerini gün içerisinde farklı zamanlarda sunulduğu bu kaliteli radyo, hem frekans bünyesinde hem de internet üzerinden yayın fırsatı sunmaktadır. Her ne kadar müzik ağırlıklı bir yayın yapsa da, saat başlarında verilen haberler ile birlikte de gündemden en sıcak olayları dinleyicisine sunmaktadır. Bu sayede hem gündemden uzak kalmayıp aynı zamanda bir gün en değişik müzik türlerini de dinleme fırsatını elde edebilirsiniz.
 
Farklı programlar eşliğinde eğlenceli saatler
 
Gün içerisinde birçok değişik canlı programlar eşliğinde ve kaliteli radyolar ile güzel bir zaman geçirme şansını TRT FM  fırsatı ile yakalayabilirsiniz. Bunlar içerisinde yankı programları, tam bu saat ya da ada vapuru ile birlikte gece yolcuları gibi birçok değişik program ve bu programları yapan uzman radyolar bünyesinde güzel bir zaman geçirme şansını elde edebilirsiniz. Ülkenin birçok farklı şekilde değişik frekanslarla bu radyonun bulunacağını da söylemek gerekir. Gündüzleri daha çok eğlenceli programların sunulduğu radyo kapsamında geceleri daha duygusal ve sakin radyo programlarının yapılması ile birlikte oldukça güzel zaman geçirme şansı bulunabilmektedir.
 
Ülkenin en kaliteli radyolarından biri
 
Ülkenin en eski ve en kaliteli, aynı zamanda en tecrübeli radyo kanallarından biri olarak ön plana çıkan radyo FM bünyesinde Türk sanat müziği ile birlikte halk müziği çeşitleri de yine site kapsamında sizlere sunulmaktadır. Dilediğiniz kendi kişisel müzik zevkinize göre farklı zamanlarda tüm değişik müzik türlerini bu kaliteli site bünyesinde bulabilir ve büyük bir keyif içerisinde dinleme şansını elde edebilirsiniz. Üstelik internet üzerinden siteye giriş yaparak Radyo FM’i doğrudan bulabilir ve birbirinden değişik müzikleri her daim dinleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Canınız sıkıldığı zaman ya da boş vakitlerimizde aklınıza dahi gelmeyen farklı şarkıları yakalamak için bu radyo en doğru seçeneklerden biridir.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 312 463 31 70
  • Web:radyo.trt.net.tr
  • Adres:TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı Or-An / Ankara
  • Facebook:https://www.facebook.com/TRTRadyo
  • Twitter:https://twitter.com/trtradyo
  • Benzer Aramalar:trt fm dinle, trt canlı yayın, trt radyosu