Trafik Marmara


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Trafik Marmara

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Trafik Marmara radyosunun temel amacı Marmara bölgesinde ki trafik durumu hakkında bilgi vermektir. bölgede gerçekleşen kazalardan anında haberdar olan radyo kanalı bu haberi dinleyicileriyle hemen paylaşmaktadır. Marmara bölgesinin trafik konusunda en sorunlu yeri olan İstanbul'daki sürücüler için hayat kurtarıcı değerde olan bu radyo kanalı işini hakkıyla yapmaktadır.

İstanbul'un genel olarak trafik sorunu tüm sürücülerin başını ağrıtmaktadır. Bununla beraber aniden gelişen olaylar sonrasında trafiğin kilit haline gelmesi tüm günün planını aksatmaktadır. Radyo Trafik Marmara tüm yol durumunu dinleyicilerine sunmaktadır. Böylece sürücüler yol durumuna göre alternatif rota belirleyerek bir nebze de olsa trafikten kaçmayı başarmaktadır.


Trafiğin Kalbi

Marmara bölgesinde yaşanan tüm yol çalışmaları, kazalar, kapalı yollar, büyük organizasyonlar (futbol maçı, konser vs.) önceden belirtilmektedir. Bu sayede sürücüler zamandan tasarruf etmiş olur. Aynı zamanda web sitesinde anlık olarak yol durumunu, genel trafiği bildirmektedir. Radyo Trafik Marmara kanalı tüm gün boyunca sadece yol bilgisi vermiyor. Yol bilgisinin yanında slow, pop ve alternatif rock gibi şarkılar da yayınlıyor.

Radyo Trafik Marmara 97.6 frekansında yayınlarını sürdürüyor. Marmara bölgesinde bulunan sürücüler radyolarını 97.6 frekansına ayarlayarak yol durumunu canlı olarak takip edebilir. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Trafik Marmara kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Unutmadan Radyo Trafik Marmara uygulamasını kullanarak dilediğiniz yerden yayını erişebilirsiniz.

  • E-Mail:http://haber.radyotrafik.com/iletisim/index.php
  • Telefon:0212 363 04 24
  • Web:http://www.radyotrafik.com/marmara
  • Adres:Hacı Osman Bayırı Sarıyer, No:65 İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/RadyoTrafikMarmara/
  • Twitter:https://twitter.com/marmaratrafik
  • Benzer Aramalar:Trafik Marmara