Trafik Ankara


Oy: 3 Toplam oylayan: 1
Trafik Ankara

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Trafik Ankara radyosunun en temel amacı yol ve trafik durumunu Ankaralı vatandaşlara sunmaktır. Ülkemizin başkenti olan Ankara büyük şehirlerden bir tanesi olduğu için oldukça kalabalık bir nüfusa sahip. Dolayısıyla Ankara halkı trafik konusunda sorun yaşıyor. Bu sorunu en aza indirmek için Radyo Trafik Ankara radyosu dinleyicilere tüm gün boyunca kesintisiz yayın yapmaktadır.

Ankara'daki sürücüler her gün trafik stresiyle baş başa kalıyor. Bunun üzerine aniden gelişen kazalar, yol çalışmaları gibi durumlardan dolayı bu stres daha da artıyor. Ancak Radyo Trafik Ankara radyosu yaşanmış olan kazaları, trafik yoğunluğunu, yol çalışmalarını, organizasyonları (futbol maçı, konser vs) dinleyicilerine önceden bildirerek alternatif rota belirlemelerini sağlıyor.


Trafiğin Kalbi

Genel olarak büyük şehirlerin en büyük sorunu olan trafik tüm sürücüleri çileden çıkartmaktadır. Bu durumu minimuma indirmek için Trafik Ankara radyosu dinleyicilerini bigilendirmektedir. Aynı zamanda Trafik Ankara'nın Twitter hesabı üzerinden de gelişen olaylar tüm kullanıcılarla paylaşılmaktadır. Trafik Ankara kanalı yol bilgilendirmelerinin yanı sıra slow, pop ve alternatif rock gibi müziklere de yayın içerisinde yer veriyor.

Trafik Ankara 88.4 frekansında yayınlarını sürdürmektedir. Ankara'daki sürücüler radyosunu 88.4 frekansına ayarlayarak anlık olarak yol durumunu öğrenebilmektedir. Bununla beraber canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Trafik Ankara kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Radyo Trafik uygulamasını telefonunuza yükleyerek dilediğiniz yerde Trafik Ankara radyosunu dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:http://haber.radyotrafik.com/iletisim/index.php
  • Telefon: 0312 911 10 07
  • Web:http://www.radyotrafik.com/ankara
  • Adres:Bestekar Sokak No : 61 B Blok D:1 Çankaya Ankara
  • Facebook:https://www.facebook.com/RadyoTrafikAnkara/
  • Twitter:https://twitter.com/radyotrafik06
  • Benzer Aramalar:Trafik Ankara