Trabzon Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Trabzon Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Trabzon Radyo, adından da anlaşılacağı üzere Trabzon'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının yayın içeriği karışık tarzda ilerlemektedir. Aynı zamanda tüm Trabzon bölgesine karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Trabzon'dan karasal yayın yapıldığı için en fazla dinleyici sayısı bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Trabzon harici bölgelerden de erişim sağlanabilmektedir. Bunun yanında karışık tarzda yayın sürdürdüğü için hemen hemen her kesime hitap eden bir yayın içeriğine sahiptir.

Trabzon Radyo'da günün farklı saatlerinde farklı tarzlarda yayınlara yer verilmektedir. % 40 Pop,Rock,Yabancı Müzik , % 30 Yöresel, % 30 Türk Halk,Türk Sanat, Fantezi, ve Özgün müzik gibi hemen hemen her tarza yer verilmektedir. Bu karışık tarzdaki yayınları sayesinde büyük bir kitleye hitap etmektedir ve bölge halkı tarafından sevilerek takip edilmektedir.


Trabzon Radyo; Trabzon'un Radyosu

Trabzon Radyo'nun temeli 1992 senesinde Sahil FM adı altında atılmıştır. Daha sonradan 2001 senesinde yapılan köklü değişimlerle beraber Trabzon Radyo adını almıştır ve  Bahadır Şirketler Grubu bünyesine dahil olmuştur.Yapılan bu değişikliklerden sonra yayın tarzı da revize edilmiştir ve yayın kaliteleri artmıştır.

Trabzon Radyo'da yayın yapan radyocular da oldukça profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Gün içerisinde düzenlenen radyo yayınlarında hem Türkçe'mize hem de geleneklerimize sahip çıkılmaktadır. Bunun yanında radyoda yayınlanan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Trabzon Radyo'nun sadece yayın ekibi değil aynı zamanda teknik ekibi de oldukça iyi işler çıkartmaktadır. Tüm Trabzon bölgesine karasal yayın hizmeti sağlayan radyo kanalı 1kW'lık vericisi ile yayın yapmaktadır. Bunun yanında hem internet üzerinden sunduğu hem de karasal yayın üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Trabzon Radyo'nun Trabzon'da karasal yayın yayın yaptığından bahsetmiştik. Trabzon ve çevre bölgelerinden Trabzon Radyo dinlemek için 91.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Trabzon Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Trabzon Radyo dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0462 500 2 500
  • Web:http://www.trabzonradyo.net
  • Adres:Cumhuriyet Mahallesi Muhittin Camii Sok.No:19 Kat: 5 Ortahisar/TRABZON
  • Facebook:https://www.facebook.com/trabzonradyo
  • Twitter:https://twitter.com/trabzonradyo
  • Benzer Aramalar:Trabzon Radyo