Tiryaki FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Tiryaki FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Tiryaki FM Konya'da yayın yapan bir radyo kanalıdır. Genel olarak arabesk ve fantezi müzik türünde yayınlarını devam ettiren radyo kanalı 104.8 frekansında yayın yapıyor. Oldukça büyük bir kitleye sahip olan radyo kanalında kaliteden ödün verilmiyor. Radyo konusunda yetenekli bir ekibe sahip olan radyo kanalı oldukça iyi işler çıkartıyor.

Arabesk müzik genel olarak ülkemizde en çok dinlenen müzik türlerinden bir tanesidir. Bununla beraber ülkemize ait olan ve kültürümüzün bir parçası olan bu müzik tarzı radyolarda da karşımıza çıkıyor. Arabesk müziğin büyük bir kitlesi olduğu için arabesk yayını yapan radyo kanallarının sayısı da artıyor ve radyolar arasında rekabet artıyor.


Kentin Kulağınızdaki Sesi

Tiryaki FM, Konya'da çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir. Konya üzerinde "Kentin Kulağınızdaki Sesi” sloganıyla yayın yapan radyo kanalı tecrübeli ve başarılı ekip arkadaşları sayesinde kaliteli yayınlar sunabiliyor. Aynı zamanda teknolojik ekipmanları sayesinde ses kalitesi olarak da yüksek seviyelere çıkmayı başarıyor.

Tiryaki FM, Konya bölgesinde 104.8 frekansında yayınlarını sürdürüyor. Radyo alıcınızdan 104.8 frekansını ayarlayarak yayınları takip edebilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Tiryaki FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun haricinde akıllı telefonunuzda uygulama kullanarak dilediğiniz yerde Tiryaki FM'in yayınlarını takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 332 238 86 56
  • Web:http://www.tiryakifm.net
  • Adres:Konya
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyotiryaki/
  • Twitter:https://twitter.com/tiryakifm
  • Benzer Aramalar:tiryaki fm