Time Türk


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Time Türk

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Time Türk, Ezincan'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyuna yayın hizmeti veren radyo kanalı bölgede en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir. Radyo Time Türk'ün yayın içeriği ise karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Aynı zamanda Erzincan bölgesine karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Time Türk radyosunun yayın merkezi Erzincan'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Erzincan haricindeki yerlerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Time Türk'ün yayın içeriği karışık tarzda ilerlediği için oldukça büyük bir kitleye hitap etmektedir.

Time Türk radyosu her ne kadar karışık tarzda yayın yapan radyo kanalı olsa bile büyük bir bölümünü pop müziğe ayırmaktadır. Bununla beraber rock müzik, slow müzik gibi farklı tarzlara da yer vermektedir. Aynı zamanda radyoda düzenlenen programlarla dinleyicilere keyifli sohbetler sunmaktadır.


Time Türk; Erzincan'ın Radyosu

Time Türk kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Radyoculuk sektörüne oldukça önem veren radyo kanalı büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir. Erzincan'ın önemli kuruluşlarından bir tanesi olan Time Türk bölge halkı tarafından sevilerek takip edilmektedir.

Time Türk radyosu uzun süredir radyoculuk hizmeti verdiği için tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Yayınlarında kaliteden ödün vermeyen Time Türk kanalı dinleyicilerin taleplerini de önemsemektedir. Bunun yanında radyoda paylaşılan müzikler profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Time Türk radyosunun teknik ekibi de oldukça önemli işlere yer vermektedir. Erzincan bölgesinin hemen hemen her kesimine karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı aynı zamanda en kaliteli yayınları sunmak için teknolojik ekipmanları kullanmaktadır. Bunun yanında hem karasal hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Time Türk'ün Erzincan'da karasal yayın hizmeti verdiğini ifade etmiştik. Erzincan bölgesinde Time Türk dinlemek için 99.0 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Time Türk radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak Time Türk'ü canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:0 446 214 99 00
  • Web:http://www.radyotimeturk.com/
  • Adres: Murat İşhanı Kat 3 No:314
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyotimeturk/
  • Twitter:https://twitter.com/timeturk
  • Benzer Aramalar:Time Türk