Time Radyo


Oy: 3 Toplam oylayan: 1
Time Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Time oldukça kökenli bir radyo kanalıdır. Yayın hayatına ilk kez 1991 senesinde başlamıştır ve o günden beri yayın yapmaya devam etmektedir. Oldukça başarılı işler çıkartan bu radyo kanalı büyük bir dinleyici kitlesine sahiptir. Ayrıca 28 senelik yayın hayatında kaliteyi yakalamıştır. Genel olarak pop müzik yayını yapan bu radyo kanalı olarak yayınlarını sürdürmektedir.

Tecrübeli ve başarılı ekibi ile müzik yayınlarının yanı sıra eğlenceli radyo programları da düzenleniyor. Böylece dinleyicilere de keyifli zaman sunulmuş olmaktadır. Ayrıca markalarınızı ve hizmetlerinizi Time Radyosunda sunabilirsiniz ve bu radyoda sizin ürünlerinizi en iyi şekilde sunacaktır ve markanıza destek olacaktır.


Alanya Radyo Time

Müzik tüm dünyada evrenseldir. Time radyosu da müzik türünü seçerken oldukça önem veriyor. Başarılı ekibi özellikle güncel listelerini hazırlamakta oldukça iyi iş çıkartıyor ve gündemde olan şarkılar ile popüler olan şarkıları harmanlayarak eşsiz bir müzik keyfi sürüyor. Dünya markası olma yolunda ilerleye Time Radyosu kalitesinden ödün vermiyor ve en iyisini hedefliyor. Ayrıca kullanılan teknolojik ekipmanlar ile en iyi ses kalitesini sunmak için çalışmalarına devam ediyor.

Radyo Time Alanya merkezli olan bir radyo kanalı olduğu için Alanya'da frekans yayınına sahiptir. Alanya ve çevresinde 92.3 frekansından canlı olarak Time Radyoyu takip edebilirsiniz. Bununla beraber canlı radyo dinlemek için dünyanın her yerinden web sitemizi kullanarak Time Radyoya ulaşabilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonlarınızdan radyo uygulamalarını kullanarak her an Time Radyosuna ulaşabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 242 522 19 41
  • Web:www.alanyaradyotime.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyotimealanya/
  • Twitter:https://twitter.com/alanyaradyotime
  • Benzer Aramalar:time radyo,alanya time radyo, canli radyo dinle