Time FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Time FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Time FM, Mersin'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde radyoculuk hizmeti sunan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir. Bunun yanından Mersin bölgesine karasal yayın yapmaktadır. Time FM'in yayın tarzı ise karışık tarzda müziklere yer vermektedir.

Time FM Mersin'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesi olduğu için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Mersin haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanmaktadır. Time FM'in yayın tarzı karışık tarzda ilerlediği için oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Time FM yayınlarında kaliteliden ödün vermemektedir. Time FM'in yayınları profesyonel yayın ekibi tarafından sürdürülmektedir. Yayınlarında Türk gelenekleri ve Türkçe'mize gerekli olan önemi vermektedir. Ayrıca radyoda düzenlenen programlarla kalitesini ortaya koymaktadır.


Time FM; Mersin'in Sesi

Time FM kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Radyoculuğa oldukça önem veren radyo kanalı büyük bir disiplinle yayınlarını sürdürmektedir. Gün içerisinde düzenlediği programlarıyla beraber dinleyicilerine en kaliteli yayını sunmak için çalışmaktadır.

Time FM, köklü bir radyo kanalı olduğu için profesyonel bir yayın ekibine sahiptir. Radyoda yayınlanan programlara özen gösteren yayın ekibi aynı zamanda dinleyicilerinin isteklerini telefon ile alarak dinleyicilerini de keyifli sohbetine dahil etmektedir. Ayrıca radyoda paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunmaktadır.

Time FM'in teknik ekibi de oldukça başarılı işler ortaya koymaktadır. Mersin'in hemen hemen her bölgesine karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı ayrıca en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Bunun yanında hem karasal hem de internet üzerinden sunduğu yayınları kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Time FM'in Mersin bölgesinde karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Mersin'de Time FM dinlemek için 97.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Time FM'i canlı olarak dinleyebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Time FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon: 0324 614 30 34 – 613 79 45
  • Web:http://www.tarsusradyotime.com
  • Adres:İsmet Paşa Mah.2301 Sok.No:11/A Tarsus/Mersin
  • Benzer Aramalar:Time FM