TGRT FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
TGRT FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

TGRT FM, 1993 senesinde yayın hayatına başlamış bir radyo kanalıdır. Eski zamanlardan bu yana habercilik konusunda en iyi radyolardan bir tanesidir. Radyoculuk mesleğine gönül vermiş kişiler tarafından yürütülen yayınlar kalitesini hissettirmektedir. Haber yayınlarının yanında, dini veya klasik radyo tiyatroları gibi yayınlara da yer verilmektedir.

TGRT FM'in bir diğer özelliği ise özel günlerde o günün anlam ve önemini anlatan yayınlara yer vermesidir. Örneğin 18 Mart'ta Çanakkale Zaferi hakkında bilgiler veren yayınlarla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksektir. Milli ve manevi değerlerimizi saygılı olan, Türk örf, adet ve geleneklerine hakim olan bir radyo kanalıdır. Radyo yayınlarını ise bu çizgiden devam ettirmektedir.


Şimdilik Dünya Dinliyor

TGRT FM'in yayınlarında kullandığı 'şimdilik dünya dinliyor' sloganı oldukça iddialı dursa da radyoculuk konusunda en iyilerden bir tanesi olduğunu unutmamak gerekir. Radyo hayatında tecrübeli ve başarılı bir ekibe sahip olan TGRT FM yayın kalitesiyle dinleyicilerine bu durumu hissettirmektedir. Ayrıca teknolojik ekipmanları sayesinde ses kalitesi olarak en iyi yayınlardan bir tanesine ev sahipliği yapmaktadır.

TGRT FM Türkiye genelinde bulunan 120 noktadaki karasal yayın vericileriyle, uydu yayınlarıyla ve tabi ki internet üzerinden yayınlarını sürdürmektedir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak TGRT FM'i canlı dinleyebilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonlarınıza yükleyeceğiniz uygulama sayesinde dünyanın her yerinden TGRT FM'e kolaylıkla erişebilirsiniz.


  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 212 454 7070
  • Web:www.tgrt-fm.com.tr
  • Adres:29 Ekim Cad. No:11A/51 İhlas Holding Plaza Yenibosna 34197 İstanbul
  • Facebook:www.facebook.com/tgrtfm
  • Twitter:www.twitter.com/tgrtfm931
  • Benzer Aramalar:TGRT FM