Tempo Radyo


Oy: 3 Toplam oylayan: 1
Tempo Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Tempo Radyo, Eskişehir'den yayın yapan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği arabesk müzik yoğunluklu olan radyo kanalında aynı zamanda Türk Halk müziği ve Türk sanat müziği yayınları da yapılmaktadır. Tempo Radyo, İç Anadolu bölgesinin radyosu olarak adlandırılmaktadır. Aynı zamanda Eskişehir ve Konya çevresinde karasal yayını bulunmaktadır.

Karasal yayının'dan dolayı Konya ve Eskişehir'de büyük bir kitleye hitap eden radyo kanalı, aynı zamanda internet üzerinden sunduğu yayınlarıyla tüm dünyaya ulaşmaktadır. Farklı tarzlardaki yayınlarıyla her kesime hitap etmeyi başaran Tempo Radyo, bölgedeki en kaliteli yayına sahip olan radyo kanallarından bir tanesi olarak yayınlarını sürdürmektedir.


Bölgenin En Güçlü Sesi

Tempo Radyo, yayınlarında 'bölgenin en güçlü sesi' sloganını kullanmaktadır. Arabesk ve halk müziği severler için en iyi seçeneklerden biri olan Tempo Radyo radyoculuğu büyük bir disiplin içerisinde sürdürmektedir. Tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle beraber en iyi arabesk ve halk müziği şarkılarını dinleyicilere sunmaktadır.

Tempo Radyo'nun Eskişehir'de ve Konya'da karasal yayına sahip olduğunu belirtmiştik. Tempo Radyo, Eskişehir'de 103.0 frekansında yayın yaparken, Konya'da 102.5 frekansında yayın yapmaktadır. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Tempo Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Tempo Radyo'nun mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz zaman Tempo Radyo'ya erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0.222 230 33 55
  • Adres:Cengiz Topel Caddesi Birmak İş Merkezi No:20 Kat:7/25 Eskişehir
  • Facebook:https://www.facebook.com/bolgeseltemporadyo/
  • Twitter:https://twitter.com/temporadyo
  • Benzer Aramalar:Tempo Radyo