Tempo FM Niğde


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Tempo FM Niğde

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Tempo FM, Niğde'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti sunan radyo kanalı Niğde'nin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir. Niğde bölgesine karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalının yayın tarzı ise karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır.

Tempo FM'in yayın merkezi Niğde'de bulunduğu için en fazla dinleyiciye bu bölgede sahiptir. Ayrıca internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından erişim sağlanabilmektedir. Tempo FM'in yayın tarzı karışık müziklerden oluştuğu için oldukça geniş bir kitleyi kapsamaktadır.

Tempo FM Niğde'nin en eski radyo kanallarından bir tanesidir. Adını Niğde'de duyurmayı başaran radyo kanalı kaliteli yayınları sayesinde kısa süre içerisinde dinleyicilerinin gönlünü fethetmiştir. Radyo da düzenlenen yayınlarıyla hem bilgilendirici hem de eğlenceli içerik sunmaktadır. Ayrıca radyoya verilen reklamlar da önemsenerek doğru bir kitleye sunulmaktadır.

Tempo FM; Niğde'nin radyosu

Tempo FM 1991 senesinde kurulmuş olan radyolardan bir tanesidir. Nigde Tempo Yayıncılık ve Reklamcılık bünyesinde kurulan radyo kanalı 2015 senesinde A.Ş olarak yayınlarını sürdürmüştür. 2005 senesinde internet yayınlarına başlayan radyo kanalı bu sayede dünyanın her yerinden erişilebilir bir hale gelmiştir.

Tempo FM, en eski radyo kanallarında bir tanesi olduğu için oldukça tecrübeli bir ekibe sahiptir. Bu tecrübesini radyo, programlarında ortaya koyan radyo kanalı aynı zamanda bilgilendirici ve eğlenceli programlara yer vermektedir. Bunun yanında Tempo FM'de paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Tempo FM'in teknik ekibi de oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Niğde'nin hemen hemen tamamına karasal yayınıyla hizmet veren radyo kanalı en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Teknik ekibinin çalışmaları sayesinde hem internet radyoları hem de karasal yayınları sorunsuz bir şekilde dinleyicisine ulaşmaktadır.

Tempo FM'in Niğde'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Niğde'de Tempo FM dinlemek için 104.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Tempo FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Tempo FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:03882320772
  • Web:http://www.nigdetempofm.com
  • Adres:ESKI ZAHIRE PAZARI GIRAY IS HANI KAT:1 NO:2 NIGDE
  • Facebook:https://www.facebook.com/NigdeTempoFM/
  • Benzer Aramalar:Tempo FM