Tarsus FM


Oy: 4.25 Toplam oylayan: 1
Tarsus FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Tarsus FM, Mersin'den karasal yayın yapan radyo kanallardan bir tanesidir. Tüm gün boyunca yayın merkezinden karasal yayın yapan radyo kanalının yayın içeriği ağırlıklı olarak arabesk ve fantezi türünde ilerlemektedir. Aynı zamanda Mersin'de karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı bölge halkı tarafından sevilerek takip edilmektedir.

Mersin'de karasal yayın yapan radyo kanalının en büyük dinleyici kitlesi Akdeniz bölgesinde bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sağlanan radyo yayınları sayesinde Mersin haricindeki illerden de takip edilebilmektedir. Bununla beraber arabesk müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır.

Tarsus Fm her ne kadar ağırlıklı olarak arabesk müzik tarzında yapıyor olsa bile slow müzik tarzındaki müziklere de yer vermektedir. Söylece daha geniş bir yayın yelpazesine sahiptir. Özellikle Mersin bölgesinde sevilerek dinlenen Tarsus FM, paylaştığı şarkılarıyla kalitesini ortaya koymaktadır.


Tarsus FM; Mersin'in radyosu

Tarsus FM, kurulduğu günden bu yana yayınlarını büyük bir disiplin içerisinde sürdürmektedir. Her ne kadar radyoculuğun değeri azalsa bile tüm hızıyla yayınlarını sürdürmektedir. Tarsus FM, paylaştığı kaliteli şarkılarıyla bölgede en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.

Tarsus FM'in yaıyn ekibi de profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Radyoda düzenlenen programlarla dinleyicilerine hem kaliteli ve seviyeli bir sohbet sunuyor hem de en iyi şarkıları paylaşıyor. Bununla beraber radyoda paylaşılan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunuluyor.

Tarsus FM'in aynı zamanda teknik ekibi de tüm hızıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Mersin'in tamamına karasal yayın imkanı sağlayan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Bununla beraber hem karasal yayın üzerinden hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Tarsus FM'in Mersin'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Mersin ve çevresinde Tarsus FM dinlemek için 95.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Tarsus FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Tarsus FM'i canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:http://www.tarsusfm.net
  • Telefon: 0532 322 1056
  • Benzer Aramalar:Tarsus FM