Taksim FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Taksim FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Taksim FM kesintisiz olarak pop müzik yayını yapan bir radyo kanalıdır. Her ne kadar adı Taksim FM olsa da merkezi Hollanda'ya bağlı olan bir Türk radyosudur. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan bu radyo kanalı dinleyicileri memnun etmekte oldukça başarılıdır. Pop müziklerin yanında bazı zamanlarda popüler olan slow müzikler de dinleyiciye sunulmaktadır.

Taksim FM, Taksim Medya Grubunun bir parçasıdır. Yayın hayatına 2014 senesinde başlayan bu radyo kanalı oldukça başarılı işler çıkartmayı başarmıştır. Tüm Türkiye'de en çok dinlenen müzik türlerinden bir tanesi olan pop müzik Taksim FM'in hedef kitlesidir. Taksim FM her ne kadar uzun bir geçmişe sahip olmasa da oldukça kaliteli yayınlar ortaya koymaktadır.


Müziğin Enerjisi Taksim’den Yükseliyor

Taksim FM kendisiyle beraber 8 tane farklı kanalı bulunmaktadır ve her kitleye odaklanmaktadır. Bu 7 farklı kanal şunlardır; TaksimFM – Slow TaksimFM – Pop TaksimFM – Arabesk TaksimFM – Arabic TaksimFM – Rap TaksimFM – Rock TaksimFM – ClubMix TaksimFM'dir. Taksim FM sadece pop müzik üzerinde yoğunlaşmamış ve her türlü müzik dinleyicisine platformunda yer vermiştir.

Taksim FM'in bir frekans yayını bulunmamaktadır. Sadece internet üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Taksim FM canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bunun yanında resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz ve resmi web sayfasından istek şarkı talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca Taksim FM'i mobil uygulama üzerinden internet bağlantısı olan her yerde canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 212 520 06 99
  • Web:http://www.taksim.fm/
  • Twitter:https://twitter.com/TaksimFM
  • Benzer Aramalar:taksim fm, taksim fm dinle, canlı radyo dinle