Taka FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Taka FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Taka Fm, Trabzon'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalının yayın tarzı ağırlıklı olarak yöresel müziklerden oluşmaktadır. Aynı zamanda tüm Trabzon'a karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı bölgenin en iyi radyolarından bir tanesidir.

Taka FM'in karasal yayın merkezinin konumundan dolayı en büyük dinleyici kitlesi Karadeniz'de yer almaktadır. Ayrıca internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde farklı bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Taka FM'in yayın tarzı her ne kadar daha çok Karadeniz bölgesine hitap etse bile yurdun dört bir yanından dinleyiciye sahiptir.

Taka FM'in müzikleri ağırlıklı olarak Karadeniz yöresine ait yöresel şarkılardan oluşmaktadır. Ancak zaman zaman farklı tarzlara da yer vererek yayın çeşitliliğini arttırmaktadır. Aynı zamanda gün içerisinde düzenlenen programlarıyla eğlenceli yayınları dinleyicilerine sunmaktadır.


Taka FM; Trabzon'un Radyosu

Taka FM'in temelleri 1995 senesinde Trabzon FM adı altında atılmıştır. Uzun dönemler boyunca bu isimle yayın yapan radyo kanalı 12 Temmuz 2010 tarihinde Taka FM adını alarak yayınlarını sürdürmeye devam etmiştir. Taka FM'in yayın merkezi ise SANCAK PLAZA'da yer almaktadır. Radyoculuğu büyük bir itina ile sürdüren radyo kanalı en kaliteli yayınları dinleyicilerine sunmaktadır .

Taka FM'in yayıncıları işinde oldukça profesyonel bir duruş ortaya koymaktadır. Senelerdir yayın yapan yayın ekibi tecrübesiyle beraber en kaliteli yayınlara imza atmaktadır. Taka FM alanında en iyi radyolardan bir tanesidir. Aynı zamanda düzenlediği programlarda telefon bağlantısıyla dinleyicilerin isteklerini de paylaşmaktadır. Bunun dışında radyoda yayınlanan şarkılar tecrübeli yayıncılar tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Taka FM'in teknik ekibi de işinde oldukça iyidir. Teknolojinin gelişmesini yakından takip eden radyo kanalı dijital radyoculuğu en iyi şekilde kullanmaktadır. Aynı zamanda Taka FM tüm Trabzon'a ve çevre illere karasal yayın hizmetini sunmaktadır. Bunun yanında hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sağladığı yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Taka FM'in Trabzon bölgesinde karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Trabzon ve çevresinde Taka FM dinlemek için 98.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Taka FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Taka FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(462) 400 0 888
  • Web:http://radyotaka.com
  • Adres:İskender Paşa Mh. Güzelhisar Cd. Gençsoy İşhanı Kat:2 No: 20 Ortahisar TRABZON
  • Facebook:https://www.facebook.com/takafmonline/
  • Twitter:https://twitter.com/takafmonline
  • Benzer Aramalar:Taka FM