Süper 2


Oy: 1 Toplam oylayan: 1
Süper 2

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Süper 2, Karnaval grubunda yer alan radyo kanallarından bir tanesidir. Yayın içeriği olarak Türkçe pop müzik yayını yapılmaktadır. 90'lardan bu yana popüler olmuş, dillerden düşmeyen Türkçe pop müziklerin en iyisini dinleyicilerine sunmaktadır. Hem günümüzdeki yeni parçaları hem de nostaljik şarkıları paylaşmaktadır.

Süper 2 FM, Karnaval gurubunda yer aldığı için kalitesini hissettirmeyi başarmaktadır. Karnaval gurubu radyoculuk konusunda ülkemizdeki en iyi şirketlerden bir tanesidir ve Türkiye'de en çok dinlenen radyo kanallarından çoğu Karnaval'da yer almaktadır. Radyoculuk konusunda başarısını her yönüyle göstermeye devam eden Süper 2 FM, Karnaval grubunun önemli bir parçasıdır.


Her Dönemin Süperi

Yayınlarını 'her dönemin süperi' sloganıyla sürdüren Süper 2 FM, bu sloganın hakkını vermektedir. Türkçe pop müzik konusunda özenle hazırlanan şarkı listesi kaliteyi hissettirmektedir. Süper 2 FM dinlerken hem eski zamanlara gideceksiniz hem de son zamanların popüler müziklerine eşlik edeceksiniz. Türkçe pop müzik severler için vazgeçilmez radyo kanallarından bir tanesi de Süper FM'dir.

Süper 2 FM, herhangi bir radyo frekansına sahip değildir, ancak canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Süper 2 FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Karnaval'ın resmi web sitesine girebilirsiniz. Ayrıca Karnaval'ın web sitesinden en son çalınan 10 şarkıya da ulaşabilirsiniz. Tüm bunların yanında Karnaval'ın mobil uygulamasını kullanarak dilediğiniz zaman istediğiniz yerde canlı olarak Süper 2 FM'in yayınlarına erişebilirsiniz.

  • Telefon:+90 212 368 6200
  • Web:https://karnaval.com/radyolar/super2
  • Adres:Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye
  • Benzer Aramalar:Süper 2