Süper Show Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Süper Show Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Süper Show Radyo, Hatay'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesidir. Aynı zamanda Hatay bölgesine karasal yayın hizmeti veren radyo kanalının yayın içeriği ise pop müzik olarak belirlenmiştir.

Süper Show Radyo'nun yayın merkezi Hatay'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından erişim sağlanabilmektedir. Süper Show Radyo, özellikle pop müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Süper radyo bölgenin en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir. Büyük bir özenle yönetilen radyo kanalı en yeni pop müzikleri ve eski zamanlardan beri dinlediğimiz şarkıları dinleyicilerine sunmaktadır. Aynı zamanda radyoda düzenlenen programlarla .kalitesini ortaya koymaktadır.


Süper Show Radyo; Hatay'ın Radyosu

Süper Show radyo kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Mazman medya gurubunda yer alan radyo kanalı işine oldukça önem vermektedir. Mazman medya grubunun diğer radyoları gibi büyük bir disiplinle çalışan radyo kanalı kaliteden ödün vermemektedir.

Süper Show Radyo uzun senelerdir yayın yaptığı için tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Günün farklı saatlerinde farklı tarzda programlara yer veren radyo kanalı dinleyicilerine keyifli sohbetlerine dahil etmektedir. Aynı zamanda geleneklerimize ve Türkçe'mize gerekli olan önem verilmektedir. Bunun yanında radyoda paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Süper Show Radyo'nun teknik ekibi de oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Hemen hemen Hatay'ın tamamına karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Bunun yanında hem karasal hem de internet üzerinden sunduğu yayınları kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Süper Show Radyo'nun Hatay'dan karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Hatay'da Süper Show Radyo dinlemek için 97.3 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Süper Show Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 326 214 37 37
  • Web:http://www.mazmanmedya.com/super_show.html
  • Adres:Silahlı Kuvvetler Cad. Ümit Apt. No:21 Antakya/Hatay, Türkiye
  • Benzer Aramalar:Süper Show Radyo