Sultan Radyo Kilis


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Sultan Radyo Kilis

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Sultan Radyo Kilis'te yayın yapan bir radyo kanalıdır. Genel yapısı olarak arabesk ve fantezi müzik tarzında yayın yapan bir radyo kanalıdır. Kilis halkının severek dinlediği Sulta Radyo kanalı arabesk müziğin yanında Türk sanat müziği ve Türk halk müziği gibi tarzlara da kanalında yer veriyor. Sultan Radyo tüm gün kesintisiz bir şekilde yayın akışına özen göstererek dinleyicilerle buluşuyor.

Sultan Radyo ekip arkadaşlarına çok önem veriyor. Kaliteli bir yayın sunmak için iyi bir ekibe ihtiyacı olduğunun farkında olan radyo kanalı özellikle diksiyon konusuna çok özen gösteriyor. Yayıncılara oldukça değer veren radyo kanalı bu sayede tecrübeli ve başarılı bir ekibe sahip oluyor. Bu başarılı radyo yayıncıları radyo yayınlarına büyük ilgi gösteriyor. 


Radyosu olan bizi dinliyor

Arabesk müzik ülkemizin bir parçasıdır. Bizim bölgemize ait olan bu müzik türü özellikle son zamanlarda çok popüler olmaya başlamış durumda. Arabesk ve fantezi müzik genel olarak keder, dert ve aşk konulu şarkılar olarak olduğu için psikolojik olarak zor zamanlarda çok tercih edilen bir müzik türüdür. Bazıları içinse arabesk bir müzik tarzı değil yaşam tarzı tarzı olmuştur. 

Arabesk müzik yayını yapan ve yayın listesini özenle hazırlayan Sultan Radyo dinlemek için 106.0 frekansını kullanabilirsiniz. Kilis bölgesinde radyo alıcınızı 106.0 frekansına ayarlayarak yayınları takip edebilirsiniz. Bununla beraber canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerde yayınları canlı olarak takip edebilirsiniz. 

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 348 813 97 90
  • Web:www.kilissultanradyo.com
  • Adres:Büyükkütah Mah. Cumhuriyet Cad. Vakıflar İş Merkezi No: 162 Kat:3 No:402 79000 Merkez / Kilis
  • Facebook:www.facebook.com/kilis.radyo
  • Twitter:twitter.com/sultanradyo106
  • Benzer Aramalar:sultan radyo kilis