Sultan Radyo Afyonkarahisar


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Sultan Radyo Afyonkarahisar

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Sultan Radyo, Afyonkarahisar'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti sunan radyo kanalının yayın içeriği karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Sultan Radyo, aynı zamanda Afyon halkına karasal yayın hizmeti vermektedir. Bunun yanında bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi haline gelmiştir.

Sultan Radyo, Afyon'dan yayın yaptığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede her almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden yayın akışına sahip olduğu için dünyanın dört bir yanından erişim sağlanabilmektedir. Bunun yanında karışık tarzda müzik yayını yaptığı için geniş bir dinleyici kitlesine sahiptir.

Sultan Radyo'da farklı tarzlarda müziklere eşlik edebilirsiniz. Daha çok pop, slow, arabesk, Türk sanat müziği ve Türk halk müziği tarzında müzik yayını yapılmaktadır. Oldukça geniş bir yayın yelpazesine sahip olduğu için günün her saatinde bambaşka tarzdaki müziklere eşlik edebilirsiniz. Aynı zamanda düzenlenen kaliteli radyo programlarıyla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.


Sultan Radyo; Afyon'un radyosu

Sultan Radyo kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Bölgenin en önemli kuruluşlarından bir tanesi olan radyo kanalı büyük bir disiplin içerisinde yayın yapmaktadır. Bu disiplin beraberinde kaliteli yayınları da getirmektedir. Türkiye'de Sultan Radyo adında birkaç tane daha radyo kanalı olduğu için bazı durumlarda karışıklık yaşanabilmektedir.

Sultan Radyo uzun zamandır radyo yayını yaptığı için oldukça tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Bu başarılı yayın ekibinin sunduğu radyo programlarıyla kaliteli yayınlara yer verilmektedir. Aynı zamanda yayınlarda geleneklerimize ve Türkçe'mize gerekli özen gösterilmektedir. Radyoda yayınlanan şarkılar ise yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Sultan Radyo'nun sadece yayın ekibi değil aynı zamanda teknik ekibi de işini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Tüm Afyon'a karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesinde yayın yapabilmek için teknolojik ekipmanlardan faydalanmaktadır. Aynı zamanda hem internet üzerinden hem de karasal yayın üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Sultan Radyo'nun Afyon'da karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Afyon'da Sultan Radyo dinlemek için 94.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Sultan Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Sultan Radyo dinlemek için mobil uygulamayı da kullanabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0272 656 18 18
  • Web:http://www.afyonradyosultan.com
  • Adres:Selçuk Mah. Kocatepe Cad. 3 Sultandağı, Afyonkarahisar
  • Facebook:https://www.facebook.com/Afyon-Radyo-Sultan-384575014918472/
  • Benzer Aramalar:Sultan Radyo