Sultan Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Sultan Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Sultan Radyo, Kahramanmaraş'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın sunan radyo kanalının genel olarak yayın tarzı arabesk ve slow müzik tarzında ilerlemektedir. Aynı zamanda Kahramanmaraş'da karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır.

Sultan Radyo, karasal yayınının konumundan dolayı en çok Kahramanmaraş ve çevresinde dinlenmektedir. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Kahramanmaraş haricindeki bölgelerden de kolaylıkla takip edilebilir. Arabesk müzik ve slow müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi haline gelmiştir.

Arabesk müzik ülkemize ait olan en değerli müzik tarzlarından bir tanesidir. Bu müzik tarzında oldukça kaliteli işler ortaya koyan çok değerli sanatçılarımız bulunmaktadır. Bu değerli ortaya çıkarttığı kaliteli müzikleri dinlemek için Sultan Radyo'yu takip edebilirsiniz. Bunun yanında bölgedeki reklamlardan haberdar da olabilirsiniz.


Kentin ilki; Sultan Radyo

Sultan Radyo kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Sultan Radyo bölgenin en çok bilinen frekanslarından bir tanesidir. Bunun altında yatan en büyük neden ise sunduğu kaliteli yayınlar ve sahip olduğu güçlü vericilerdir.

Sultan Radyo yayınlarında 'Kentin ilki' sloganını kullanmaktadır. Bunun sebebi ise Kahramanmaraş'da ilk stereo yayını yapan, ilk link aracılığıyla yayın sunan ve ilk RDS sistemini kullanan radyo kanalıdır.

Sultan Radyo'nun teknik ekibi de işinde oldukça iyidir. Kullanılan teknolojik ekipmanlarıyla kaliteli yayın sunmaktadır. Aynı zamanda RDS sistemiyle dijital radyolarda radyo ve şarkı bilgilerine erişebilirsiniz. Tüm Kahramanmaraş'a karasal yayın imkanı tanıyan radyo kanalı aynı zamandan en iyi ses kalitesini sunmayı hedeflemektedir. Bunun yanında hem internet üzerinden yaptığı yayınlarında hem de karasal yayınlarında kesintisiz bir yayın akışı sunmaktadır.

Sultan Radyo'nun yayın ekibi de profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Senelerin beraberinde getirdiği tecrübeyle en kaliteli yayınları sunmaktadır. Aynı zamanda radyoda yayınlanan şarkılar yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. CD kalitesinde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en iyilerinden bir tanesi haline gelmiştir.

Sultan Radyo'nun Kahramanmaraş'da karasal yayın yaptığından söz etmiştik. Kahramanmaraş'da Sultan Radyo dinlemek için 93.2 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Sultan Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Sultan Radyo dinlemek için mobil uygulama kullanabilirsiniz. Böylece istediğiniz yerden Sultan Radyo dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 344 225 56 52
  • Web:http://www.sultanradyo.com
  • Adres:Sakarya Mah. 22.Sk. No:1 Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
  • Benzer Aramalar:Sultan Radyo