Star Artı


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Star Artı

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Star Artı, İstanbul'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti sunan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. Ayrıca İstanbul'da karasal yayın yaparak dinleyicileriyle buluşmaktadır. Kendine özgü bir yayın tarzı olan radyo kanalı karışık tarzda müzik yayını yapmaktadır.

İstanbul'dan karasal yayın yaptığı için en fazla dinleyiciye bu bölgede ev sahipliği yapmaktadır. Ancak İstanbul haricindeki dinleyicilerine de hizmet vermek için internet üzerinden dijital yayın yapmaktadır. Star Artı kendine has programıyla dinleyicisine keyifli bir radyo yayını sunmaktadır.

Star Artı, İstanbul'da yer aldığı için geniş bir hedef kitlesine sahiptir. Radyonun en bilindik programı ise Bilo Show olmuştur. Hafta içi her gün 17.00 - 20.00 arasında sunulan program mizah üzerine kurulmuştur. Bilo Show radyo programlarında kaliteli mizah seviyesi ve taklit yeteneğiyle dinleyicisini eğlendirmektedir.


Star Artı; İstanbul'un Radyosu

Star Artı senelerdir İstanbul halkına radyo sunmaktadır. Radyoculuk sektörünü benimsemiş olan Star Artı kanalı büyük bir disiplin ile yayınlarını devam ettirmektedir. Aynı zamanda yayınladığı şarkılar ve sunduğu programlarla kaliteli içerik sunmaktadır. Star Artı radyosu kendi alanının en iyilerinden bir tanesidir.

Star Artı senelerdir yayın yaptığından dolayı oldukça deneyimli bir radyo ekibine sahiptir. Radyoda yayınlanan programlarıyla kalitesini ortaya koyan Star Artı kanalı dinleyicilerinin taleplerini de önemsemektedir. Ayrıca gün içerisinde paylaşılan şarkılar yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır.

Teknolojinin gelişmesini de yakından takip eden radyo kanalı İstanbul'un büyük bir kısmına karasal yayını sunmaktadır. Bunun yanında kullandığı teknolojik ekipmanlarıyla dinleyicisine iyi bir ses kalitesiyle yayın yapmaktadır. Ayrıca hem internetten sunduğu yayınları hem de karasal yayınını sorunsuz bir şekilde dinleyicisine aktarmaktadır.

Star Artı radyosunun İstanbul'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. İstanbul'da Star Artı kanalını dinlemek için 98.8 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Star Artı kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Star Artı'yı dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0212 436 74 04
  • Web:http://www.stararti.com
  • Adres:Yavuz Selim Mah. Kayalar İş Merkezi No:10 Kat:6 Bağcılar/İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/starartifm
  • Benzer Aramalar:Star Artı