Soylu FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Soylu FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Soylu FM, Kırklareli'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Karma bir yayın içeriğine sahip olan radyo kanalı Türkçe müzik yayını yapmaktadır. Oldukça geniş bir müzik yelpazesine sahip olan radyo kanalı genellikle pop müzik yayını yapmasının yanında rock, slow gibi müzik tarzlarını da barındırmaktadır. Kırklareli'de karasal yayını bulunan Soylu FM tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir.

Karasal yayınının Kırklareli'de yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi Kırklareli ve çevresinde bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde tüm dünyaya sesini duyurmaktadır. Her kesime hitap eden yayın tarzıyla herkesi kucaklayan bir yapıya sahiptir. Özellikle Kırklareli bölgesinde en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir.


Sadece kaliteli müzik; Soylu FM

Aslında Soylu FM'in temelleri 25 Ağustos 1995 senesinde Başkan FM adı altında oluşmuştur. Daha sonradan 2005 senesinde yeniden yapılandırmaya gidilerek Soylu FM adını almıştır. Bu yapılanmadan sonra daha güçlü bir radyo kanalı haline gelen Soylu FM, teknik ekibini de geliştirmiştir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınları dinleyicilerine sunmaktadır.

Soylu FM'in Kırklareli'de karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Kırklareli'de Soylu FM dinlemek için 94.1 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Soylu FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Soylu FM'in canlı yayınlarını dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 288 512 82 00
  • Web:http://www.soylufm.com.tr
  • Adres: Atatürk Mahallesi 75. Sokak No: 25, 39200 Babaeski, Turkey
  • Facebook:https://www.facebook.com/soylufm941?fref=ts
  • Twitter:https://twitter.com/SoyluFM
  • Benzer Aramalar:Soylu FM