Sorgun FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Sorgun FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Sorgun FM Yozgat'ın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Adını Yalova'nın Sargun ilçesinden alan radyo kanalının genel yayın içeriği arabesk ve fantezi müzik tarzından oluşmaktadır. Sorgun FM tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda Yozgat'da karasal yayın yapmaktadır.

Karasal yayının Yozgat'da yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede bulunmaktadır. Ayrıca internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın her yerinde takip edilebilmektedir. Bilindiği gibi arabesk müzik ülkemizin en çok dinlenen tarzlarından bir tanesidir. Arabesk müzik severler için Sorgun FM en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır.


Yozgat'ın arabesk radyosu; Sorgun FM

Arabesk müzik genellikle dert, keder ve aşk temalı olan müzik tarzlarından oluşmaktadır. Zor zamanlarda bizlere eşlik eden arabesk müziği dinlemek için Sorgun FM'i kullanabilirsiniz. Radyo'da yayınlanan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan müzik tarzlarından bir tanesidir.

Sorgun FM'in Yozgat'da karasal yayına sahip olduğunu belirtmiştik. Yozgat ve çevresinde Sorgun FM dinlemek için 92.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Sorgun FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz zaman Sorgun FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0354 415 7966
  • Web:http://www.yozgatsorgunfm.com
  • Adres:Atatürk Bulvarı Tuncer İş Merkezi Kat: No:45 Sorgun YOZGAT / TÜRKİYE
  • Facebook:https://www.facebook.com/66sorgunfm
  • Twitter:https://twitter.com/sorgunfm
  • Benzer Aramalar:Sorgun FM