Soma FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Soma FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Soma FM, Manisa'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı yayın içeriği olarak karma bir yayına sahiptir. Sadece Türkçe müzik paylaşımı yapılan radyo kanalında ağırlıklı olarak pop, arabesk, fantezi, Türk halk müziği, Türk sanat müziği gibi tarzlara yer verilmektedir.

Soma FM'in Manisa bölgesinde karasal yayını da bulunmaktadır. Bu karasal yayınından dolayı en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın her yerinden kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Farklı tarzlardaki yayınları sayesinde her kesime hitap eden radyo kanalı bölge halkı tarafından en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.


Manisa'nın Sesi Soma FM

Soma FM, 1992 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Karma yayınlarında pek çok tarza yer verirken aynı zamanda yöresel müziklere de zaman ayırmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere Manisa'nın Soma bölgesinde yayın yapmaktadır. Gün içerisinde paylaşılan şarkıları ise yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanmaktadır.

Soma FM'in Manisa bölgesinde karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Manisa bölgesinde Soma FM dinlemek için 103.5 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Soma FM'in yayınlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Soma FM'in yayınlarına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0236) 613 85 23
  • Web:http://radyosomafm.com
  • Adres:Atatürk Cad. Türkeri Pasajı No:36 K:2, Soma/Manisa
  • Facebook:https://www.facebook.com/Radyo-Soma-Fm-509490775887208/
  • Benzer Aramalar:Soma FM