Solmaz FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Solmaz FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Solmaz FM, Afyon'un yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir. Genel olarak yayın tarzı karışık müzik şekilde ilerleyen radyo kanalı aynı zamanda Afyon'da karasal yayın hizmeti de vermektedir.

Karasal yayın merkezi Afyon'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden de yayın yapan radyo kanalına farklı bölgelerden de erişmek oldukça kolaydır. Solmaz FM'in yayın tarzı karışık müziklerden oluştuğu için hemen hemen her kesime hitap eden bir yayın akışına sahiptir.

Solmaz FM'de birçok tarzda müzikle karşılaşmak mümkündür. Ağırlıklı olarak arabesk ve fantezi türünde yayın yapan radyo kanalında aynı zamanda pop, slow, oyun havası, yöresel tarzda müzik yayınları da yapılmaktadır. Ayrıca zaman zaman yabancı müziklere de yer verilmektedir.


Solmaz FM; Afyon'un sesi

Solmaz FM, Afyon'un Çay ilçesinden yayın yapmaktadır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. Radyoculuğa oldukça önem veren radyo kanalı yayınlarını büyük bir disiplin içerisinde yürütmektedir.

Solmaz FM'in yayın yelpazesi oldukça geniş olduğu için büyük bir kitleye sahiptir. Solmaz FM'de yayın yapan radyo yayıncıları oldukça profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Tecrübeli radyo yayıncıları günün farklı saatlerinde farklı tarzdaki programlarıyla en kaliteli radyo programlarına imza atmaktadır. Aynı zamanda Solmaz FM'de paylaşılan şarkılar yayın ekibi tarafından özenle seçildikten sonra dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Solmaz FM'in teknik ekibi de işinde oldukça başarılıdır. Teknolojinin ilerlemesiyle beraber radyoculuk formatları da değişmiştir. Teknolojiye ayak uyduran Solmaz FM en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için teknolojik ekipmanlardan yararlanmaktadır. Aynı zamanda hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde dinleyicilerine sunmaktadır.

Solmaz FM'in Afyon'da karasal yayın hizmeti verdiğini belirtmiştik.Afyon'da Solmaz FM dinlemek için 99.6 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Solmaz FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Solmaz FM'i canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:05445432837
  • Adres:CUMHURİYET CADDESİ BELEDİYE PASAJI - ÇAY / AFYON
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyosolmaz/
  • Benzer Aramalar:Solmaz FM