Soğuksu FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Soğuksu FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Bu radyo istasyonu çalışmamaktadır.


Soğuksu FM, Ankara merkezli olan bir radyo kanalıdır. Yayın hayatına 1993 senesinde başlayan radyo kanalı Ankara'nın en köklü radyolarından bir tanesidir. Radyoculuk konusunda büyük bir tecrübeye sahip olan ve yayınlarını büyük bir disiplin içerisinde sürdüren radyo kanallarından bir tanesidir. Aynı zamanda Soğuksu FM'i Ankara bölgesinde dinlemek için karasal yayına da sahiptir.

Soğuksu FM yayın içeriği olarak genellikle slow ve pop müzik yayını yapan bir radyo kanalıdır. Bu radyo kanalının en güzel yanlarından bir tanesi ise radyodaki istekleri önemsemesi ve bu isteklere uzun uzun zaman ayırmasıdır. Ülkemizde pop müzik ve slow müzik en çok dinlenen müzik tarzlarındandır. Dolayısıyla Soğuksu FM yayınlarıyla büyük bir kitleye hitap etmektedir.


Bu sesi herkes duymalı

Soğuksu FM yayınlarında 'Bu sesi herkes duymalı' sloganını kullanmaktadır. Tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkıları ile dinleyicilerini önemsemektedir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren Soğuksu FM tüm Türkiye'de özellikle Ankara bölgesinde sevilerek dinlenmektedir. Pop müzik ve slow müzik severler için en iyi radyo kanallarından bir tanesidir.

Soğuksu FM dinlemek için Ankara bölgesinde 106.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Soğuksu FM'in canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Bunun yanında Soğuksu FM'in mobil uygulaması da bulunmaktadır. Bu uygulamayı telefonunuza yükleyerek istediğiniz yerden dilediğiniz zaman Soğuksu FM'in canlı yayınlarına erişebilirsiniz.

  • Telefon:0312 736 28 20
  • Web:http://www.soguksufm.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/Soğuksu-Fm-187228301373924/
  • Twitter:https://twitter.com/soguksufm/
  • Benzer Aramalar:Soğuksu FM